نوکیا ۳۳۱۰ تولد ۱۸ سالگی‌ات مبارک!

nokia-final_mvqfbf

این روزها شرکت های بزرگ زیادی در زمینه گوشی های موبایل فعالیت می کنند و اکثر اخبار به گوشی های هوشمند و قابلیت های جدید آنها اختصاص پیدا کرده است. ولی در سال های نه چندان دور، این عرضه فعالان محدودی داشت که یکی از بزرگ ترین آنها، شرکت فنلاندی نوکیا بود. دقیقا ۱۸ سال پیش، یعنی ۱ سپتامبر سال ۲۰۰۰ این شرکت از یک گوشی افسانه ای به نام نوکیا ۳۳۱۰ رونمایی کرد.

همان طور که گفته شد نوکیا ۳۳۱۰ در سال ۲۰۰۰ در فنلاند متولد شد، بنابراین اکنون ۱۸ ساله شده و به سن قانونی رسیده و مسئول تمام کارهای خود است 🙂 . در این ۱۸ سال داستان های حماسی و کمدی متعددی برای نوکیا ۳۳۱۰ افسانه ای ساخته شده و شوخی های زیادی با آن شده است. بیشتر این شوخی ها در رابطه با استحکام عجیب و خارق العاده این گوشی بوده است.

بر اساس صفحه نوکیا ۳۳۱۰ در ویکی پدیا، ما متوجه شدیم که این گوشی در سایت کپنهاگ نوکیا در دانمارک توسعه یافته است. این گوشی به طور از پیش فرض به همراه چهار بازی جذاب Pairs II، Space Impact، Bantumi و از همه مهمتر Snake II به بازار ارائه می شد. علاوه بر این، نوکیا ۳۳۱۰ در زمینه پیام های متنی SMS محبوبیت بالایی داشت زیرا قادر بود پیام های طولانی تا سه بار برابر میزان یک پیام متنی SMS استاندارد، یعنی ۴۵۹ حرف را پشتیبانی کند. این گوشی همچنین دارای شماره گیر صوتی برای شماره گیری سریع شماره های منتخب بود. نوکیا موفق شده ۱۲۶ میلیون واحد نوکیا ۳۳۱۰ را در سراسر جهان به فروش برساند.

نوکیا 3310 تولد 18 سالگی‌ات مبارک! 3

در سال ۲۰۱۷، شرکت HMD Global که مجوز تولید گوشی های نوکیا را به دست آورده بود، اقدام به رونمایی از نوکیا ۳۳۱۰ (۲۰۱۷) کرد که یک نسخه جدید از این دستگاه افسانه ای به شمار می آمد. این شرکت بعدا نسخه ۳G و همچنین نسخه ۴G نوکیا ۳۳۱۰ (۲۰۱۷) را نیز تولید و وارد بازار کرد که با استقبال بسیار خوبی از آنها شد.

اکنون وقت آن است که به نوکیا ۳۳۱۰ برای تولد ۱۸ سالگی یک تبریک ویژه بگوییم. تولدت مبارک ۳۳۱۰ 🎂

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • اسی ۱۰/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۴:۵۶

  مبارک باشه

 • زاغی ۱۰/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۶:۲۰

  شرکت نوکیا یاHMDبایدبه فکر یک باتری درست و حسابی برای مدل بعدی ۳۳۱۰باشه درضمن یکی ازاقوام ماکه راننده تریلی هست، ۳۳۱۰جدید را دوساله خریده بامدل۱۵ سال پیش که مقایسه میکنه،میگه که پرش آنتن داره درصورتیکه مدل قدیمی تحت هیچ شرایط پرش آنتن وقطع ارتباط نداشت که آنزمان هم دکل های رله خیلی تعدادشون کم و فاصله مسافت خیلی زیاد بود! استقامت بدنه هم که اصلا دیگه قابل مقایسه بامدل قدیمی نیست اینها واقعیته حالا هی منفی بزنید

 • زاغی ۱۰/۰۶/۱۳۹۷ :: ۲۱:۰۹

  تولدگوشی نوکیا۳۳۱۰به خیروخوشی ومبارک!اما، ما از شرکت نوکیا انتظار داریم که مثل شرکتcatیا گوشی لندروور یه گوشی بامشخصات نظامی جان سخت و یااسپورت برای کوهنوردی تولیدکنه و به بازار ارائه بده مثلاهمین گوشی لندروورکه ابعاد آن همقد۳۳۱۰هست به باتری ۶۰۰۰mAhمجهزه یاگوشی تکنوساخت چین باباتری ۳۰۰۰mAh‏!اما نوکیا۳۳۱۰چی؟فقط ۱۲۰۰mAhقدرت باتریش هست!

 • Soheil ۱۰/۰۶/۱۳۹۷ :: ۲۳:۰۹

  تولدت مبارک سلطااان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *