"/> 19 سال پیش در چنین روزی نوکیا 3310 معرفی شد | مای نوکیا

۱۹ سال پیش در چنین روزی نوکیا ۳۳۱۰ معرفی شد

Nokia-3310-orig-pak

کمتر کسی در جهان وجود دارد که نوکیا ۳۳۱۰ را به خاطر نداشته باشد؛ دستگاهی که به لطف امکانات و بدنه قدرتمند خود فروش بی نظیری را در جهان تجربه کرد. در چنین روزی، اما ۱۹ سال پیش، در یک روز جمعه شرکت نوکیا از گوشی افسانه ای نوکیا ۳۳۱۰ رونمایی کرد.

شاید برای نسل امروزی معرفی چنین دستگاهی چیز خاصی به نظر نرسد، ولی بدون شک نوکیا ۳۳۱۰ در زمان ورود به بازار یک دستگاه کاملا بی نظیر به شمار می آمد. در حقیقت نوکیا ۳۳۱۰ در آن زمان یکی از کوچکترین گوشی های موبایل بدون آنتن خارجی بود که طراحی بسیار خوب و فشرده ای داشت. این گوشی همچنین به بازی های بسیار جذابی مجهز بود که سرگرمی خوبی برای دارندگان این گوشی به حساب می آمد. نوکیا ۳۳۱۰ همچنین عمر باتری خوبی داشت که برای استفاده چند روزه کافی بود.

از استحکام نوکیا ۳۳۱۰ همیشه به عنوان یکی از نقاط قوت این گوشی یاد می شود و همچنان ما شاهد مقایسه بسیاری از گوشی ها با آن هستیم، به طوری که نوکیا ۳۳۱۰ را می توان معیار استحکام گوشی های موبایل دانست. محبوبیت نوکیا ۳۳۱۰ حتی باعث شد Nokia Mobile پس از بازگشت مجدد به بازار گوشی های موبایل در سال ۲۰۱۷، نسخه جدید و ارتقا یافته این گوشی را دوباره به بازار عرضه کند که مجددا شاهد فروش خیره کننده آن بودیم.

حقیقتا امروز را می توان سالگرد یکی از مهم ترین روزها در دنیای گوشی های موبایل دانست که دستگاهی منحصر به فرد و کم نظیر پا به جهان گذاشت.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Hooman 02/09/2019 :: 13:46

    واقعا مردم اسكانديناوي استعدادعجيبي در خلق محصولات ناميرا دارند!

  • هخامنش سعیدی 04/09/2019 :: 09:24

    چ زود گذشت!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *