اطلاعات جدیدی از نسخه جهانی نوکیا ۶ (۲۰۱۸) فاش شد

Nokia 6-2018-mynokia (8)

سال قبل شرکت فنلاندی اچ ام دی گلوبال کار خود را با معرفی گوشی اندرویدی نوکیا ۶ در چین آغاز کرد. بعد از چند ماه، این شرکت در جریان MWC 2017 نسخه جهانی این گوشی را معرفی کرد که البته با نسخه چینی آن تفاوت هایی داشت.

در حالی که نسخه چینی نوکیا ۶ دارای ۴ گیگابایت حافظه رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی بود، ولی نسخه جهانی از ۳ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد. بر اساس اطلاعاتی که Mobielkopen منتشر کرده، به نظر می رسد اچ ام دی امسال نیز به همان ترتیب سال قبل عمل خواهد کرد و ما شاهد استفاده از حافظه رم و ذخیره سازی پایین تر در نسخه جهانی خواهیم بود.

اطلاعات جدیدی از نسخه جهانی نوکیا 6 (2018) فاش شد 1

این اطلاعات با نتایج بنچمارک Geekbench که به تازگی از نسخه جهانی نوکیا ۶ (۲۰۱۸) منتشر شده و اطلاعات آن را فاش کرده، هماهنگی دارند. بر اساس همین فهرست Geekbench، نسخه جهانی نوکیا ۶ (۲۰۱۸) با نام نوکیا ۶٫۱ معرفی خواهد شد. البته این نام کمی عجیب به نظر می رسد، زیرا که این گوشی در چین با نام نوکیا ۶ (نسل دوم) معرفی و عرضه شده است. شاید این تنها شیوه نامگذاری داخلی اچ ام دی باشد و در هنگام معرفی ای گوشی، ما شاهد نام دیگری برای آن باشیم.

اطلاعات جدیدی از نسخه جهانی نوکیا 6 (2018) فاش شد 2

توجه داشته باشید که این مشخصات ممکن است تنها به یکی از مدل های نسخه جهانی نوکیا ۶ جدید مربوط باشد و شاید نسخه دیگری از آن با حافظه رم ۴ گیگابایتی نیز وجود داشته باشد. تا زمان رونمایی از این دستگاه زمان زیادی باقی نمانده و بدون شک در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این گوشی و سایر دستگاه های جدید نوکیا منتشر خواهد شد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • زاغی ۱۶/۱۱/۱۳۹۶ :: ۰۸:۴۱

  اگر اینطوریه پس همون پردازنده
  اسنپدراگون ۴۳۰ را هم دوباره نصب
  کنند روی این گوشی به جای ۶۷۰ با
  رم ۱یک گیگابایتی و حافظه داخلی
  هم ۲گیگابایت کافی هست

 • علی ۱۶/۱۱/۱۳۹۶ :: ۱۱:۳۱

  نوکیا داره گند میزند با این روش معرفی
  گوشی

 • ee ۱۶/۱۱/۱۳۹۶ :: ۱۳:۰۰

  اسمش همین نوکیا ۶۱ بشه خوبه ۲۰۱۸
  آدمو یاد نام گذاری سامسونگ میندازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *