"/> نگاهی به دفتر مرکزی جدید HMD در جریان معرفی نوکیا 7.1 در فنلاند | مای نوکیا

نگاهی به دفتر مرکزی جدید HMD در جریان معرفی نوکیا ۷٫۱ در فنلاند

HMD-logo-at-new-office-by-mobiili.fi_

اگر در روزهای اخیر خبرها را دنبال کرده باشید، حتما مطلع شده اید که شرکت HMD Global دفتر مرکزی خود را که در Nokia Campus واقع شده بود ترک کرده و به مکان دیگری در همان نزدیکی نقل مکان کرده است. دلیل اصلی این جابجایی از زبان مدیر ارشد تولید این شرکت، نیاز آنها به فضایی بزرگتر برای سرعت بخشیدن به رشد خود بوده است. اکنون رسانه های منتخب فنلاندی در جریان معرفی گوشی جدید نوکیا ۷٫۱ در این کشور، فرصت دیدن دفتر مرکزی جدید HMD Global را به دست آورده اند و تصاویر و اطلاعاتی از آنجا را به اشتراک گذاشته اند.

آدرس جدید اچ ام دی گلوبال “Bertel Jungin aukio 9” است که شما می توانید این آدرس را در پشت گوشی های جدید نوکیا، که در حقیقت از نوکیا ۷٫۱ شروع می شود، پیدا کنید. طبق گفته یک کاربر Reddit، دفتر جدید آدرس ساده ای دارد و دسترسی به آنجا راحت است و در یک باشگاه بازسازی شده در کنار یک فروشگاه لباس صنعتی قرار گرفته است. همچنین با بررسی محل این دفتر در Google Street View مشاهده می شود که دفاتر متعددی در آنجا واقع شده اند.

مطبوعات دعوت شده، عکس های زیادی از داخل مقر جدید اچ ام دی نگرفته اند (ما این طور فرض می کنیم که آنها دسترسی زیادی نداشته اند)، اما از آنچه که آنها منتشر کرده اند، ما می توانیم یک آشپزخانه و اتاق نشیمن دنج را مشاهده کنیم. اچ ام دی همچنین تمامی گوشی های خاطره انگیر نوکیا را بر روی یک دیوار در لابی نصب کرده که به طور خیره کننده ای زیبا و هیجان انگیز است.

موضوع جالب دیگری که مشاهده می شود، قرارگیری دفتر TNS. به عنوان شریک اچ ام دی (که لوگوی آن شامل همان نقطه کوچک جالب لوگوی HMD است) در آنجا است. TNS یک شرکت توزیع کننده است که توسط HMD و Foxconn برای توزیع گوشی های نوکیا و حتی شاید دستگاه های دیگر بر پا شده است.

همان طور که گفته شد، در حال حاضر نوکیا ۷٫۱ برای بازار محلی این کشور نیز رونمایی شده و رسانه ها فرصتی پیدا کرده اند تا خود را کمی با نوکیا ۷٫۱ و همچنین بدنه این گوشی که واقعا در عکس ها جالب به نظر می رسد، سرگرم کنند. Suomimobiili.fi اشاره کرده که این گوشی بسیار خوب به نظر می رسد و با القای حس کیفیت نوکیا، استفاده از آن لذت بخش است.

اچ ام دی همچنین یک مقایسه شانه به شانه برای نوکیا ۷٫۱ با حالت HDR و بدون حالت HDR را به نمایش گذاشته که به وضوح نشان می دهد صفحه نمایش این دستگاه به لطف تکنولوژی جدید PureDisplay کارایی بیشتری در بازتولید محتوا دارد. نوکیا ۷٫۱ با ۴ گیگابایت حافظه رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی از ۵ نوامبر با قیمت ۳۷۹ یورو در فنلاند عرضه خواهد شد.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *