الکسا از طریق ادغام نوکیا Health Mate با آمازون اکو هوشمندتر می شود

Nokia-Health-Mate-Alexa-integration_2

این روزها بخش بهداشت و سلامت دیجیتال نوکیا یا Nokia Health به شدت مشغول کار است تا بتواند برند نوکیا را به یکی از بازیگران اصلی در این حوزه تبدیل کند. اکنون خبرهای خوبی برای صاحبان گوشی های نوکیا و صاحبان آمازون اکو وجود دارد. نوکیا و آمازون در حال کار روی یکپارچه سازی و ادغام اپلیکیشن نوکیا Health Mate با دستیار دیجیتالی الکسا هستند.

این همکاری نوکیا و آمازون، الکسا را قادر می سازد که اطلاعات Nokia Health Mate شما را جمع آوری کرده و زمانی که شما از او در این مورد سوالی بپرسید، آن داده ها را به شما نشان دهد.

این خبر در حساب توییتر رسمی Nokia Health منتشر شده است:

“الکسا، از نوکیا بپرسید که من این هفته چقدر راه رفته ام؟” با سازگاری آمازون اکو با Nokia Health Mate نظارت بر حرکات شما در حال حاضر راحت تر از همیشه شده است. ادغام با ترازوهای هوشمند، ردیاب های سلامتی و نوکیا اسلیپ. قابلیت جدید در نسخه بتا برنامه الکسا شما.

— Nokia Health (@NokiaHealth) January 9, 2018

در حال حاضر این ویژگی کاربردی در مرحله آزمایش بتا در اپلیکیشن الکسا قرار دارد. بر اساس ادعای نوکیا، شما قادر هستید که الکسا را با ترازوهای های هوشمند، ردیاب ها و نوکیا اسلیپ ادغام و یکپارچه کنید.

Nokia Health در نمایشگاه CES 2018 حضور خوبی دارد و امروز، دستگاه ردیاب خواب نوکیا اسلیپ را رونمایی کرد. ادغام با برنامه الکسا یکی دیگر از گام های خوب این شرکت در جهت سازگار ساختن دستگاه های سلامتی نوکیا با اکوسیستم های بیشتر است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *