انتشار به روز رسانی اندروید ۷٫۱٫۲ برای نسخه های بیشتری از نوکیا ۶

AndroidPIT-NOKIA-6-5995

در حدود یک هفته قبل، شرکت اچ ام دی گلوبال همانگونه که وعده داده بود، به روز رسانی اندروید ۷٫۱٫۲ را به همراه به روز رسانی امنیتی ماه اکتبر برای نسخه جهانی نوکیا ۶ با شماره مدل TA-1021 عرضه کرد و پس از مدت کوتاهی این به روز رسانی در دسترس نوکیا ۵ نیز قرار گرفت. حالا طبق گزارش های منتشر شده، نسخه های دیگری از نوکیا ۶ نیز موفق به دریافت به روز رسانی شده اند.

اکنون خبر خوب این است که نوکیا ۶ با شماره مدل های TA-1021 (نسخه هند) و TA-1025 نیز موفق به دریافت اندروید ۷٫۱٫۲ شده است. همانطور که در تصویر زیر  مشاهده می کنید، به روز رسانی امنیتی اکتبر به همراه اندروید ۷٫۱٫۲ برای این گوشی، ۶۴۱٫۸ مگابایت حجم دارد. یکی از تغییرات ظاهری صورت گرفته در این به روز رسانی که در همان ابتدا قابل مشاهده است، گرد شدن گوشه های ویجت جستجوی گوگل است.

هنوز هیچ گونه خبری در رابطه با انتشار این به روز رسانی برای نسخه های TA-1000 و TA-1003 در دسترس نیست ولی می توان انتظار داشت که در روزهای آینده این دستگاه ها نیز موفق به دریافت به روز رسانی شوند.

اچ ام دی گلوبال به عنوان صاحب امتیاز نوکیا وعده داده است که گوشی های نوکیا، حتی اندروید ۸ و ۹ را دریافت خواهند کرد که خبر بسیار خوبی برای دارندگان این دستگاه ها است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *