ثبت نام

فروش خوب نوکیا ۶ و ابراز خوشحالی HMD

nokia-6-7

HMD از همان روز نخست عرضه‌ی گوشی نوکیا ۶، با تقاضای بالایی مواجه شد، به‌طوری‌که آن‌ها این تضمین را دادند که تلاش بیش‌تری برای تأمین نوکیا ۶ در چین داشته باشند. آخرین عرضه‌ی نوکیا ۶ در چین مربوط به روز ولنتاین بوده است که HMD قول داده بود حداکثر تلاش را برای تأمین تقاضا داشته باشد.

اکنون، این موجودی جدید نیز به فروش رسیده و موجودی دستگاه‌های نوکیا ۶ در فروشگاه JD.com دوباره به اتمام رسیده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، HMD از مشاهده‌ی چنین علاقه‌ی شدیدی به نوکیا ۶ اظهار خوشحالی کرده است. نوکیا ۶ در لیست JD تا کنون توسط ۱۷۰۰ خریدار مورد بررسی قرار گرفته است.

ما از دیدن علاقه‌ی مردم به گوشی‌های نوکیا خوشحال هستیم، این روشن است که از چین و سراسر جهان عشق و علاقه‌ی شدیدی برای برند (نام تجاری) ما وجود دارد.

اگرچه، در پاسخ به پرسش در مورد آنچه که ما می‌توانیم در MWC از این شرکت انتظار داشته باشیم، آنها مایل به پاسخ و به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی نبودند.

ما در مورد MWC پیش رو بسیار هیجان‌زده هستیم. ما در این لحظه چیزی برای به اشتراک گذاشتن نداریم و ما بر روی شایعات یا حدس و گمان‌ها اظهارنظر نمی‌کنیم.

با توجه به پنهان کاری‌های این شرکت در رابطه با رویداد MWC امسال، به نظر می‌رسد آن‌ها در حال برنامه‌ریزی برای خلق شگفتی‌هایی باشند که دوست ندارند تا پیش از شروع مراسم کسی از آن‌ها باخبر شود. بااین‌حال باید منتظر باشیم و ببینیم که آن‌ها برای این رویداد چه برنامه‌ای دارند.

منبع: NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • iloveNOKIA ۱۰/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۲:۳۲
    0 0

    خب معلومه. چون نوکیا یعنی عشق

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi