ثبت نام

نخستین بنچمارک های منتسب به نوکیا ۷، ۸ و ۹ با پردازنده های اسنپ دراگون ۶۳۰، ۶۶۰ و ۸۳۵

Nokia-9-concept-2-1920×1080

این روزها اخبار و شایعات گوناگونی در مورد دستگاه های آینده نوکیا به گوش می رسد و تمام طرفداران نوکیا منتظر پرچمداران این کمپانی هستند. اکنون در لیست بنچمارک Geekbench دستگاه هایی تحت عنوان “Unknown Heart” ظاهر شده است. نکته جالب در این لیست این است که عنوان “Unknown Heart” در نتایج بنچمارک سه گوشی مختلف جدید مشاهده می شود.

اگر به خاطر داشته باشید، پیش از معرفی رسمی دستگاه های فعلی نوکیا، نوکیا ۵ در بنچمارک GFXBench با عنوان Nokia Heart و نوکیا ۳ در بنچمارک GeekBench با عنوان “Unknown Heart“ لیست شده بود که موضوع قابل توجهی است. بنابراین، در حالی که نمی توان به صورت ۱۰۰ درصد تایید کرد، این عنوان “Unknown Heart“ جدید نیز به احتمال خیلی زیاد متعلق به گوشی های اندرویدی آینده نوکیا است.

اگر لیست زیر را بررسی کنید، شما به راحتی می توانید تشخیص دهید که این نتایج می تواند متعلق به دستگاه رده بالای نوکیا ۹ باشد. در حالی که آزمایش کننده تعمدا نام پردازنده را حذف کرده است، ولی عبارت “ARM implementer 81 architecture 8 variant 10 part 2048 revision 1”  قطعا متعلق به پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ است، به طوری که شما می توانید این عبارت را در دیگر نتایج موجود مربوط به پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ پیدا کنید.

به طور مشابه، نتیجه بعدی نیز ممکن است به نوکیا ۸ با پردازنده اسنپ دراگون ۶۶۰ تعلق داشته باشد. پیش از این در خبری در مورد دو دستگاه هوشمند رده بالای نوکیا با پردازنده های اسنپ دراگون ۶۶۰ صحبت شده بود، که انتظار می رفت با نام نوکیا ۷ و نوکیا ۸ از راه برسند. اما در حالی که همیشه حدس زدن نام نهایی دستگاه ها پیش از معرفی دشوار است، این مورد ممکن است تنها به دو گونه مختلف از نوکیا ۸ مربوط باشد.

مطمئنا مشاهده سه گوشی های هوشمند با پردازنده های متفاوت برای طرفداران نوکیا بسیار جذاب است. همچنین دستگاه های نوکیا با این پردازنده های متنوع برای اولین بار است که در تست Geekbench ظاهر شده اند. از همه مهم تر مشاهده اسنپ دراگون ۶۳۰ است که مدت بسیار کمی از زمان معرفی آن می گذرد و انتظار می رود این بنچمارک متعلق به نوکیا ۷ باشد. بنابراین آن چه پیش از این در مورد نوکیا ۷ با پردازنده اسنپ دراگون ۶۶۰ منتشر شده بود در واقع ممکن است مربوط به یک نوع از نوکیا ۸ بوده باشد.

آشکار شدن سه گوشی هوشمند جدید اندرویدی نوکیا قطعا دیگر تصادفی نیست. پیش از این در اخباری گزارش داده بودیم که چهار برند طراحی جدید در اروپا ثبت شده است و همچنین در مورد سه گوشی احتمالی نوکیا که در روسیه گواهی دریافت کرده بودند اطلاعاتی منتشر شده بود.

بنابراین، انتظار می رود در روزهای آینده اطلاعات بسیار بیش تری در رابطه با این سه گوشی هوشمند جدید در دسترس قرار بگیرد و شاهد انتظار اطلاعات بیش تری از آن ها باشیم.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

 • مُـــراد ۳۰/۰۲/۱۳۹۶ :: ۱۳:۴۰
  1 0

  امیدواریم نوکیا بعد از بهتر شدن وضعیت مالی کار و تحقیقات را برای تولید تراشه و پردازنده های اختصاصی خودش،شروع کنه که از لحاظ کیفیت و قدرت برابر با انواع تراشه های اسنپدراگون شرکت کوالکام باشد تا بتونه در زمان و مکان مناسب گوشی های تولیدی خودشو ارائه کنه ولَنگ هیچ شرکت تولید پردازنده نباشد برای تولید گوشی های آینده اش تا برای بازاریابی به موقع،موفق تر عمل کنه

 • elyas ۳۰/۰۲/۱۳۹۶ :: ۱۴:۳۰
  1 0

  کاش قویتر باشه این بنچمارک از گالکسی سامسونگ ضعیفتره کاش حسابی بهینه کنن که سرعت عاای باشه

 • سیاوش ۳۰/۰۲/۱۳۹۶ :: ۱۶:۴۰
  0 0

  امیدوارم لنزشون زایس باشه

 • نوکیا ۳۱/۰۲/۱۳۹۶ :: ۰۸:۳۱
  0 1

  امیدوارم تا آخر تابستان گوشی های جدید رو به صورت جهانی توزیع کنه و اینجا هم به قیمت مناسب فروخته بشه نه مثل نوکیا ۶ با قیمت تخیلی!!! من که به هیچ عنوان حاضر نیستم برای اسنپ ۴۳۰ یک میلیون و ۴۰۰ بدم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi