ثبت نام

به روز رسانی امنیتی ماه آگوست اندروید برای نوکیا ۳ عرضه شد

Nokia-3-copper-1

شرکت اچ ام دی گلوبال امروز به روز رسانی OTA جدیدی برای نوکیا ۳ منتشر کرده است که شامل وصله امنیتی ماه آگوست اندروید و همچنین برخی بهبودها برای این گوشی می شود.

گوگل به طور پیوسته در حال کار روی حفره های امنیتی سیستم عامل اندروید است و با عرضه به روز رسانی های امنیتی ماهانه، باگ های این سیستم عامل را رفع می کند. دستگاه های جدید نوکیا نیز به لطف بهره گیری از نسخه خالص اندروید، مانند دستگاه های سری پیکسل و نکسوس گوگل، این به روز رسانی ها را دریافت می کنند.

نوکیا ۵ و ۶ مدتی قبل موفق شده بودند که به روز رسانی ماه آگوست اندروید را دریافت کنند، ولی نوکیا ۳ به دلایلی از قافله عقب مانده بود. اکنون اچ ام دی این به روز رسانی را برای نوکیا ۳ نیز آماده کرده است و کاربران این دستگاه می توانند آن را دریافت کنند. این به روز رسانی علاوه بر وصله امنیتی ماه آگوست اندروید، برخی بهبودهای مختص نوکیا ۳ مانند بهینه سازی و بهبود پایداری و رابط کاربری را به ارمغان می آورد. این بسته به روز رسانی کمی کمتر از ۱۰۰ مگابایت حجم دارد.

کاربران نوکیا ۳ همچنین باید منتظر دریافت اندروید ۷٫۱٫۱ نیز باشند. اچ ام دی اعلام کرده است که نوکیا ۳ تا پایان ماه جاری میلادی که تنها ۱۰ روز از آن باقی مانده، این به روز رسانی را دریافت خواهد کرد.

با انتشار این به روز رسانی، اکنون گوشی های نوکیا ۳، ۵ و ۶ همگی دارای آخرین وصله امنیتی هستند. اگر شما نیز از دارندگان نوکیا ۳ هستید، در حال حاضر باید بتوانید این به روز رسانی را روی دستگاه خود دریافت کنید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi