انتشار تصاویری از قاب یک گوشی ناشناخته نوکیا؛ نوکیا ۳ (۲۰۱۸) در راه است؟!

Nokia_unknown_device_8_Jan_2018-3

شکی وجود ندارد که اچ ام دی گلوبال این روزها در حال آماده سازی دستگاه های جذاب متعددی از نوکیا برای سال ۲۰۱۸ است. شایعات به گوشی های نوکیا ۱، ۹ و حتی ۱۰ اشاره می کنند و همچنین پیش از این نشانه هایی از وجود نوکیا ۴ و ۷ پلاس مشاهده شده بود. اکنون در انجمن چینی Baidu عکس هایی از قاب پشتی (بک کاور) یک دستگاه ناشناخته نوکیا در مراحل مختلف تولید منتشر شده است.

انتشار تصاویری از قاب یک گوشی ناشناخته نوکیا؛ نوکیا 3 (2018) در راه است؟! 1

بر اساس عکس های منتشر شده از درب پشتی این گوشی، این دستگاه دارای محل دوربین مانند نوکیا ۷ است و همچنین روی آن سوراخی برای میکروفون تعبیه شده است که در نوکیا ۲ یا ۳ وجود ندارد (در این گوشی ها این میکروفون در بالای دستگاه قرار دارد). به نظر می رسد جنس این قاب از پلی کربنات باشد به که در نتیجه به یک دستگاه رده پایین تعلق دارد، اما با این حال ممکن است جنس آن از فلز بُرس خورده باشد که در تصاویر شبیه به پلاستیک به نظر می رسد.

انتشار تصاویری از قاب یک گوشی ناشناخته نوکیا؛ نوکیا 3 (2018) در راه است؟! 2

حدس زدن اندازه این دستگاه سخت است، اما در عکس ها این قاب کمی بلند به نظر می رسد، اما این موضوع تا حد زیادی به زاویه عکاسی بستگی دارد و دقیق نمی توان در مورد آن اظهار نظر کرد.

بنابراین، این قاب مربوط به چه دستگاهی است؟ اصلا نمی دانیم، این قاب می تواند متعلق به نوکیا ۱، نوکیا ۷ پلاس(!) یا گوشی ساده شایعه شده‌ی نوکیا TA-1047 باشد، هر چند که وجود میکروفون در پشت یک گوشی ساده بسیار بعید است. همچنین این قاب می تواند مربوط به نسخه جدید گوشی های نوکیا ۳ یا ۵ نیز باشد. البته با توجه به اینکه احتمالا این قاب از جنس پلی کربنات ساخته شده، تعلق آن به نوکیا ۳ جدید از همه محتمل تر است.

اچ ام دی به تازگی نوکیا ۶ جدید (نسل ۲) را برای چین رونمایی کرده است و شاید به همراه معرفی جهانی این گوشی، ما شاهد معرفی این دستگاه های ناشناخته باشیم.

به نظر شما این قاب برای کدام گوشی نوکیا در نظر گرفته شده است؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • حسين ۱۸/۱۰/۱۳۹۶ :: ۱۵:۱۲
  0 0

  ميخوره نوكيا يك باشه چون نوكيا ۲ همين الان فريم فلزي داره
  نميشه نوكيا ۳ جديد پليكربنات باشه….

  ولي طراحي خوبي داره…

 • اسی ۱۸/۱۰/۱۳۹۶ :: ۱۷:۴۴
  0 0

  شاید نوکیا ۴باشه 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *