ثبت نام

معرفی بازی Bacon May Die

Bacon May Die-top

اگر از جمله طرفدار سرسخت بازی mortal combat باشید و بخواهید یک بازی موبایل شبیه به آن را تجربه کنید، پیشنهاد ما برای شما بازی Bacon May Die خواهد بود. این بازی محصولی فوق العاده از استدیو بازی سازی SnoutUp Games در سبک اکشن است که می تواند ساعت های شما را سرگرم کند. این بازی در حقیقت نسخه کمدی بازی  mortal combat است که از محیط بسیار ساده و عاری از هرگونه پیچیدگی برخوردار است.

در بازی Bacon May Die بازیکن با انتخاب خاصی در شخصیت مورد نظر خود روبه رو نیست و تنها کاراکتر قابل بازی یک خوک کاملا عصبانی است. Bacon May Die نمود کامل یک بازی بی هدف و حتی بی پایان است و تنها قصد سرگرم کردن شما را دارد. از ابتدای بازی کاربر در میان یک کارزار عجیب قرار دارد و می بایست تمامی موجودات ریز و درشتی که به او نزدیک می شوند را نابود کند. می توان گفت طراحی این بازی به گونه ای است که می توان آن را درمان بسیار کوتاه مدتی برای رهایی از عصبانیت های روزمره خواند. همان طور که گفتیم در این بازی شما در نقش یک خوک عصبانی می بایست با تمامی موجودات اطراف خود مبارزه کنید تا بتوانید به مراحل بالاتر راه پیدا کنید. البته بازی در یک مسیر بی انتها طراحی شده و مراحل بالاتر تنها به معنی دشمنان سرسخت و نامیرا خواهد بود.

در بازی Bacon May Die با انواع چالش ها و سلاح های کشنده و در برخی موارد بسیار عجیب رو به رو خواهید بود. وجود سلاح های متنوع و قابلیت شخصی سازی ظاهر کاراکتر بازی با طیف وسیعی از لباس ها و وسایل یکی از راه های تکراری نشدن بازی محسوب می شود. پیشنهاد می کنیم حتما بازی Bacon May Die را از طریق لینک پایین صفحه دریافت کرده و تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

ویژگی های کلی بازی Bacon May Die :

  • محیطی ساده و قابل فهم
  • استفاده از المان ها و کاراکتر های کمدی
  • قابلیت تیر اندازی و مبارزه تن به تن

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi