نگاهی به فروشگاه موقت اچ ام دی نوکیا در ایتالیا

Nokia-Italy-Shop-

در سال های گذشته، نوکیا تعداد زیادی فروشگاه پرچمدار نوکیا، به خصوص در اروپا داشت، ولی با کاهش فروش دستگاه های این شرکت و در نهایت کنار رفتن از بازار موبایل، نوکیا مجبور شد فروشگاه های خود را تعطیل کند. با این حال اکنون در میلان ایتالیا، HMD کار جالبی برای فروش گوشی های موبایل نوکیا انجام داده است.

اچ ام دی در Locate Triulzi در نزدیکی شهر میلان، یک فروشگاه موقت بسیار جالب راه اندازی کرده که در آنجا گوشی های جدید نوکیا را به فروش می رساند. بر اساس گزارش Nokioteca.net، این “فروشگاه موقت” بخشی از مجموعه فعالیت هایی است که اچ ام دی قصد دارد در ایتالیا انجام دهد. قیمت ها در این مکان از سایر فروشگاه ها پایین تر در نظر گرفته شده است، بنابراین اگر شما در میلان یا نزدیک آن قرار دارید، بهتر است پیش از این که اچ ام دی این فروشگاه را جمع آوری کند، به آنجا سر بزنید.

نگاهی به فروشگاه موقت اچ ام دی نوکیا در ایتالیا 1

این ایده‌ی اچ ام دی در مورد راه اندازی فروشگاه های موقت بسیار جالب است، چرا که آنها همانند فروشگاه های بزرگ و دائمی نیاز به سرمایه گذاری زیادی ندارند. در حقیقت این فروشگاه ها یک روش عالی برای تبلیغ دستگاه های این شرکت و نزدیک تر شدن به مشتریان است.

نظر شما در مورد راه اندازی چنین فروشگاه هایی چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمد ۰۶/۰۵/۱۳۹۷ :: ۰۰:۴۰

    با سلام
    همیشه با دیدن حرف نوکیا به وجد میام دیگه شک ندارم این نوکیا همون نوکیا هست من نوکیا ۵ دارم واقعا گوشی کم نقصی هست به امید دیدن دوباره نمایندگی نوکیا تو ایران گوشی سازی تو ذاتش هست کافیه تعداد سنسورها با نرم افزار مقایسه کنید با j7 سامسونگ مقایسه کردم ۴ سنسور باk8 lgمقایسه کردم ۴ سنسور با هواوی honor 8 liteمقایسه کردم ۱۴ سنسور ولی نوکیا ۵ با ۴۲ سنسور واقعا شوکه میکنه آدم رو این که بدونید چند تا از سنسور ها ساخت شرکت بوش هست کافیه تا وسوسه بشید تو سبد خرید قرارش بدین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *