تماشا کنید: انیمیشن های باز کردن قفل با اثر انگشت در نوکیا 9 PureView لو رفت!

synaptics-in-display-fingerprint-scanner

هر چه به زمان شایعه شده (اواخر ماه ژانویه) برای معرفی نوکیا 9 PureView نزدیک می شویم، اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه در حال پخش شدن در فضای وب است.

ما در حال حاضر اطلاعات نسبتا زیادی از نوکیا 9 Pureview در اختیار داریم، از جمله طراحی آن، دوربین پنج گانه منحصر به فرد و استفاده از تراشه اسنپ دراگون 845 در این گوشی. یکی از ویژگی های بسیار خوب پرچمدار آینده فنلاندی ها، وجود اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش است که اکنون ما شاهد فاش شدن انیمیشن های نوکیا 9 PureView در هنگام باز کردن قفل گوشی از طریق این اسکنر هستیم.

وب سایت LoveNokia.net امروز انیمیشن ها و برخی تصاویر (دستورالعمل ها) مربوط به سیستم باز کردن قفل نوکیا 9 PureView با اثر انگشت را در فایل settings.apk پیدا کرده است. تصویری که در زیر مشاهده می کنید نشانگر موقعیت اسکنر اثر انگشت است که به کاربران کمک می کند تا اسکنر اثر انگشت موجود در زیر صفحه نمایش را موقعیت یابی کنند و در نتیجه بدون اتلاف وقت در جستجوی مکان این اسکنر، قفل دستگاه را باز کنند.

دو تصویر دیگر نیز در این فایل APK حضور دارند که برای نشان دادن روند ثبت اثر انگشت برای باز کردن قفل دستگاه استفاده شده اند. همانند این تصویر در سایر گوشی های نوکیا که مجهز به اسکنر اثر انگشت هستند نیز وحود دارد، ولی تنها در اینجا تفاوت این است که در این تصاویر اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش قرار گرفته اند. این دو تصویر همچنین یک طرح کلی از نوکیا 9 PureView را نیز به ما نشان می دهند.

بر اساس این اطلاعات، کاربران این امکان را خواهند داشت که از میان سه انیمیشن موجود، یکی را برای باز کردن قفل دستگاه خود انتخاب کنند. این انیمیشن ها نه تنها این قابلیت حدید را جذاب تر و آینده نگرانه تر نشان می دهند، بلکه به واقع تجربه باز کردن قفل دستگاه با اسکنر اثر انگشت را روان تر و زیباتر می سازند. در ادامه می توانید این انیمیشن ها را مشاهده کنید:

انیمیشن باز کردن قفل با اثر انگشت در نوکیا 9 (Future)

انیمیشن باز کردن قفل با اثر انگشت در نوکیا 9 (Molecular)

انیمیشن باز کردن قفل با اثر انگشت در نوکیا 9 (Supercell)

اگر این اطلاعات درست باشند، خوشحال کننده است که می بینیم Nokia Mobile گزینه های بیشتری را برای سفارشی کردن دستگاه های خود در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

نظر شما در مورد این انیمیشن ها چیست؟

منبع :
LOVENOKIA

دیدگاه ها

 • امین 15/01/2019 :: 00:10

  هر روز تپش قلبها برای دیدن نوکیا۹ بیشتر بیشتر میشود، سلام بر تو نوکیا۹ و سلام بر دوستان.

 • nooshzad 15/01/2019 :: 01:58

  دومی جالبتر بود

 • mamalkamal 15/01/2019 :: 10:34

  دومیه قشنگههه

 • 1pouria 15/01/2019 :: 10:57

  دومیه باحاله، بقیه هم بد نیستن

 • نعیم نعیمی 17/01/2019 :: 12:03

  موافقم دومی زیباتره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *