گزارش جالب CNBC از اقدامات نوکیا در زمینه توسعه شبکه ۵G

Nokia-CNBC-logo

اگر اخبار یک سال اخیر را دنبال کرده باشید حتما می دانید که نوکیا به شدت برای توسعه شبکه ۵G در تلاش بوده و نوآوری های زیادی را در این زمینه به ارمغان آورده است. این شرکت در حال حاضر به عنوان قطب اصلی پیاده سازی و توسعه شبکه ۵G شناخته می شود و رفته رفته اپراتورهای بیشتری در سرتاسر جهان در حال عقد قرارداد با نوکیا هستند.

نوکیا، یکه تاز شبکه ۵G

اکنون CNBC فرصتی پیدا کرده تا از مقر اصلی نوکیا بازدید کند و به واسطه آن، ویدیویی از جدیدترین سخت افزار و نرم افزار نوکیا که در آینده در شبکه های ۵G بسیار زیادی در جهان به کار گرفته خواهند شد تهیه کرده است. آنها همچنین شبیه سازی هایی را آزمایش کرده اند که نشان می دهد جهان چگونه می تواند از شبکه ۵G دارای تاخیر ناچیز که در حال آماده شدن هستند، بهره مند شده و از آن استفاده کند. این آزمایش توپ، تقریبا مزایای دستگاه های مستقل و خودمختار را نشان می دهد که آنها در زمانی فوق العاده کوتاه با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و وظایف سپرده شده را به پایان می رسانند.

این خبر بسیار خوب و خوشحال کننده ای است که بهترین سخت افزارهای شبکه را در ویترین مقر نوکیا مشاهده می کنیم، اما همچنین مشاهده گوشی های جدید نوکیا نیز خوشحال کننده است، چرا که آنها دوباره در حال اشاعه نام این شرکت در سرتاسر جهان هستند. البته نوکیا قطعا در تلاش برای توسعه برخی از تکنولوژی های ۵G خود در گوشی ها است تا نام Nokia را همچنان به جایگاه بالاتری برساند. نوکیا می تواند به راحتی از این عدم اعتمادی که به شرکت چینی هواوی ایجاد شده بهره گیرد و امنیت سخت افزار و نرم افزار خود را به جهانیان گوشزد نماید.

از آنجا که شبکه های ۵G باید بر روی پایگاه های زیادی در سراسر شهرهای بزرگ تکیه کنند، بسیاری از مردم در مورد مسائل مربوط به سلامت نگرانی دارند؛ بنابراین لازم است ببینیم است که نوکیا درباره این سوال چه پاسخی خواهد داشت.

حال شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم:

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *