ثبت نام

در نوکیا ۶ بر خلاف نوکیا ۳ و ۵ از اسلات سیم کارت هیبریدی استفاده شده است

AndroidPIT-NOKIA-6-5995-w782

این روزها با افزایش میزان ارتباطات افراد بسیاری نیاز به سیم کارت های متعدد برای انجام امور مختلف زندگی خود دارند، از این رو شرکت های تولید کننده تلفن همراه به این نیاز کاربران توجه کرده و گوشی های خود را با پشتیبانی از دو سیم کارت تولید می کنند، در این میان گوشی های جدید نوکیا نیز از این موضوع مستثنی نیستند و از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند.

اما نکته ای که در رابطه با پشتیبانی از دو سیم کارت در این ۳ گوشی باید مورد توجه قرار داد این است که HMD برای گوشی نوکیا ۶ از اسلات هیبریدی استفاده کرده است که برای برخی از علاقه مندان به این تلفن همراه چندان خوشایند نیست، در اسلات های هیبریدی کاربر می تواند سیم کارت و یا کارت حافظه را در آن قرار دهد از این رو امکان استفاده همزمان از دو سیم کارت و حافظه داخلی در دستگاه هایی همچون نوکیا ۶ وجود ندارد.

این خبر توسط پیج رسمی نوکیا در توییتر اعلام شده و در آن گفته شده است که در گوشی های نوکیا ۳ و ۵ علاوه بر دو اسلات سیم کارت نانو یک اسلات برای کارت حافظه نیز در نظر گرفته شده است. البته باید به این نکته توجه داشت که در حال حاضر نوکیا ۶ تنها تلفن همراهی نیست که این نوع اسلات برای آن در نظر گرفته شده است، و در حال حاضر بسیاری از گوشی های موجود در بازار که با اندروید نوگت عرضه می شوند با این ویژگی تولید شده اند.

منبع :
TWITTER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi