Eric Matthes به عنوان مدیر کل جدید HMD Global در آلمان، اتریش و سوئیس انتخاب شد

Eric-Matthes_w915_h641

هنگامی که شما با هر کارمند HMD Global صحبت می کنید، از آنها می شنوید که این شرکت را به عنوان یک استارت آپ توصیف می کنند. در حقیقت، HMD ممکن است به عنوان یک کسب و کار تازه شکل گرفته عمل کند، اما هر روز که می گذرد این شرکت در حال رشد است.

Eric Matthes وارد HMD Global می شود

چهره جدیدی که اکنون در HMD Global حضور پیدا کرده، Eric Matthes است که از ماه فوریه به عنوان مدیر کل DACH و یا همان بازارهای آلمان، اتریش و سوئیس ایفای نقش خواهد کرد. او جانشین Sebastian Ulrich که در حال حاضر در سِمَت ریاست جهانی بازاریابی و فروش B2B و پشتیبانی از مشتریان حقوقی بین المللی قرار گرفته، شده است.

Eric Matthes، همانند مدیر عامل فعلی شرکت HMD Global، یعنی فلورین سیچ، از شرکت HTC می آید. او بیش از ۱۲ سال از عمر خود را در این شرکت صرف کرده و حالا از دانش خود برای تقویت موقعیت دستگاه های نوکیا در این بازار چالش برانگیز استفاده خواهد کرد.

ما نیز به Eric Matthes خوش آمد می گوییم و امیدواریم او در جایگاه جدید خود در نوکیا موفقیت های بزرگی را برای این شرکت به ارمغان بیاورد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمدهادی ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ :: ۰۹:۱۸

    عجب ترکیب نوستالوژیکی داره این اچ ام دی،کارمندای سابق تمام بزرگان توش مشغول فعالیتن،اچ تی سی،نوکیا مایکروسافت،فقط چه چنتا از افراد اریکسون و الکاتل و موتورولا هم اگه عضوش بشن دیگه میشه جمع پیشکسوتان تکنولوژی مخابرات و ارتباطات در جهان

  • نیما ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ :: ۱۱:۱۳

    چقدر شبیه رشیدپوره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *