Evleaks: گوشی نوکیا ۳V به اپراتور ورایزون آمریکا می آید!

nokia_3.2-SPECS_desktop

در ابتدای امسال، HMD Global اعلام کرد که آنها دوباره با قدرت به بازار آمریکای شمالی یا بهتر است بگوییم، بازار اپراتوری ایالات متحده باز می گردند و تا این موضوع تا کنون با ارائه چند گوشی در این منطقه ادامه داشته است. چند ماه پیش، فاش کننده معروف Evan Blass (Evleaks) ادعا کرد که نوکیا ۲٫۱ با نام نوکیا ۲V به زودی به اپراتور ورایزون آمریکا خواهد آمد و پس از مدتی ما شاهد اعلام رسمی این خبر بودیم. حالا این برنامه تکرار شده و Evleaks اعلام کرده که کاربران این اپراتور باید به زودی منتظر گوشی نوکیا ۳V باشند.

نوکیا ۳V جانشین نوکیا ۲V

نوکیا ۳V می تواند همان نوکیا ۳٫۱، یا شاید هم نوکیا ۳٫۲ باشد که HMD می خواهد آن را به ابزار آمریکا وارد کند. اگر این گوشی نوکیا ۳٫۲ باشد، ما امیدواریم نسخه ۳+۳۲ این گوشی برای این بازار در نظر گرفته شده باشد، چرا که این نسخه دارای اسکنر اثر انگشت در پشت خود است.

نوکیا ۳٫۱ به زودی (در ماه می) یک ساله خواهد شد، بنابراین به عنوان یک دستگاه نسل قبلی، شاید گزینه ایده آلی برای ورود به بازار ایالات متحده نباشد. هر چند شاید هم Nokia Mobile تصور دیگری دارد. با این حال با توجه به این که شایعه نوکیا ۲V حدود ۳ ماه قبل از اینکه این گوشی به طور رسمی برای اپراتور ورایزون معرفی شود در فضای آنلاین منتشر شده بود، بنابراین ما فکر می کنیم که نوکیا ۳V به احتمال زیاد نوکیا ۳٫۲ است. به هر حال خبر خوب این است که ورایزون قصد دارد یک گوشی دیگر نوکیا را نیز به طور رسمی در آمریکا به فروش برساند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمدهادی ۲۵/۱۲/۱۳۹۷ :: ۰۹:۲۸
    0 0

    نوکیا داره با برزگان وارد همکاری میشه
    امیدوارم امسال چهارمین فروشنده گوشی های هوشمند در جهان بشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *