Evleaks: گوشی نوکیا ۲٫۱V به اپراتور ورایزون آمریکا می آید!

nokia-2.1-hands-on-5

آخرین دستگاه نوکیا با استاندارد رادیو CDMA برای مشتریان اپراتور Verizon Wireless، نوکیا لومیا ۹۲۸ یا نوکیا Icon بود که در سال ۲۰۱۴ معرفی شد. HMD نام تجاری نوکیا را دوباره به بازار گوشی های هوشمند باز گرداند، ولی تا کنون تنها کاربران شبکه های GSM می توانستند از گوشی های جدید نوکیا استفاده کنند؛ بنابراین تقریبا ۵ سالی می شود که مشتریانی که از شبکه های CDMA استفاده می کنند امکان استفاده از گوشی های نوکیا را ندارند. حالا به نظر می رسد اتفاق بزرگی در حال وقوع است.

از زمان گوشی های ویندوز فونی لومیا، ما هیچ گوشی نوکیا را در ورایزون ندیده ایم. اکنون این شرکت آماده است تا با نوکیا ۲٫۱V یک بازگشت با طعم اندروید را انجام دهد.

— Evan Blass (@evleaks) October 11, 2018

به گفته فاش کننده معروف Evan Blass (Evleaks)، نوکیا ۲٫۱V اولین دستگاه اچ ام دی برای اپراتور آمریکایی Verizon Wireless خواهد بود. این گوشی اساسا همان نوکیا ۲٫۱ است، اما به جای GSM، باید از استانداردهای اتصال CDMA استفاده کند. Evan در پاسخ به سوالات، اظهار داشته است که ورایزون در حال آزمایش عملکرد یک گوشی نوکیا است تا ببیند آنها چگونه می توانند با اچ ام دی همکاری کنند.

نوکیا ۲٫۱V هنوز به صورت رسمی تایید نشده است، بنابراین ما از قیمت یا تاریخ عرضه آن بی اطلاع هستیم. نوکیا ۲ (در آمریکا) ۹۹ دلار قیمت داشت، بنابراین احتمالا نوکیا ۲٫۱V نیز قیمتی مشابه آن خواهد داشت.

همکاری مجدد نوکیا با اپراتورهای آمریکایی می تواند یک حرکت بزرگ از سوی این شرکت باشد و تاثیر زیادی در فروش دستگاه های آنها داشته باشد. حال باید ببینیم این شایعه تا چه میزان صحت دارد و آیا این شرکت گوشی های بیشتری را به این اپراتور خواهد آورد یا خیر.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *