ثبت نام

نسخه نهایی اندروید P در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

Android-P-name-desserts

به تازگی یک جدول زمانی در سایت توسعه دهندگان اندروید به اشتراک گذاشته شده که در مورد زمان بندی انتشار نسخه های آینده پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید P به ما اطلاعاتی می دهد. دیروز گوگل اولین بیلد پیش نمایش توسعه دهندگان برای نسخه جدید سیستم عامل خود را منتشر کرد.

اولین نسخه منتشر شده از اندروید P یک نسخه آلفا محسوب می شود و برای امتحان آن، بهتر است منتظر نسخه های پیش نمایش توسعه دهندگان آینده این سیستم عامل باشید، مگر اینکه شما یک توسعه دهنده باشید که نیاز به بررسی قابلیت های جدید اندروید P روی اپلیکیشن هایتان دارید. طبق جدول زمانی منتشر شده، نسخه رسمی اندروید P قرار است در سه ماهه سوم سال جاری منتشر شود.

در همین حال، اولین نسخه بتا اندروید P، با برچسب پیش نمایش دوم توسعه دهندگان، قرار است در اوایل ماه مِی عرضه شود. در اوایل ماه ژوئن، پیش نمایش توسعه دهندگان سوم منتشر خواهد شد که شامل API های نهایی و SDK جدید خواهد بود. تنها چند هفته بعد، پیش نمایش توسعه دهندگان چهارم عرضه خواهد شد. این یک نسخه از اندروید جدید است که برای آزمایش منتشر خواهد شد. حدود ماه آگوست، ما باید شاهد انتشار پنجمین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان و به دنبال آن، انتشار نسخه نهایی باشیم.

زمان بندی انتشار نسخه های مختلف اندروید P به طور خلاصه به صورت زیر است:

 • پیش نمایش ۱ (انتشار اولیه، آلفا)
 • پیش نمایش ۲ (به روز رسانی افزایشی، بتا)
 • پیش نمایش ۳ (API های نهایی و SDK رسمی، بتا)
 • پیش نمایش ۴ (کاندید انتشار برای آزمایش)
 • پیش نمایش ۵ (کاندید انتشار برای آزمایش نهایی)
 • نسخه نهایی برای AOSP و اکوسیستم

اولین پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید P از طریق به روز رسانی OTA در دسترس نیست. سایت توسعه دهندگان اندروید می گوید که نسخه های بعدی اندروید P با استفاده از این روش ارائه خواهند شد.

منبع :
PHONEARENA

دیدگاه ها

 • علی ۱۸/۱۲/۱۳۹۶ :: ۱۰:۱۷
  4 1

  چه تند تند نسخه سیستم عامل عوض میشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi