بازی محبوب Fortnite به زودی به اندروید می آید

fortnite-android

بازی Fortnite یکی از بهترین بازی های سبک اکشن آنلاین است که توسط استودیو Epic Games شده و توانسته محبوبیت بالایی در میان گیمرها پیدا کند. این شرکت به تازگی اعلام کرده است که انتظار می رود بازی فورتنایت، که در ماه مارس برای iOS عرضه شد، در تابستان امسال (از ماه ژوئن تا آگوست) برای اندروید نیز منتشر خواهد شد.

بازی محبوب Fortnite به زودی به اندروید می آید 1

در کنار خبر عرضه Fortnite برای اندروید، Epic Games همچنین از برخی ویژگی های اضافی و پیشرفت هایی که برای پلتفرم موبایل ارائه خواهد شد نیز پرده برداشته است. یکی از بهترین قابلیت هایی که به زودی به این بازی اضافه خواهد شد، چت صوتی است که به کاربران اجازه خواهد داد با هم تیمی های خود چت کنند. شما قادر خواهید بود این قابلیت را برای خود یا هر کس دیگری غیرفعال کنید و همچنین موضوع مهم این که، چت صوتی به صورت کراس پلتفرم کار خواهد کرد.

علاوه بر موارد گفته شده، یک حالت صرفه جویی در مصرف باتری به این بازی اضافه خواهد شد که تنظیمات گرافیکی را به منظور کاهش مصرف انرژی پایین خواهد آورد. طبق گفته این شرکت، قابلیت ردیابی آمار نیز به نسخه موبایل این بازی اضافه خواهد شد. قابلیت شخصی‌ سازی HUD نیز به تازگی به نسخه iOS این بازی اضافه شده است.

در نهایت فورتنایت در آینده ای نزدیک پیشرفت هایی در زمینه کاهش حجم فایل نصبی و به روز رسانی، بهبود عملکرد گرافیکی و بهبود پایداری را دریافت خواهد کرد.

آیا شما نیز منتشر انتشار بازی Fortnite برای اندروید هستید؟

منبع :
GSMARENA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *