"/> Futurithmic به عنوان نشریه آنلاین نوکیا دوباره شروع به کار کرد | مای نوکیا

Futurithmic به عنوان نشریه آنلاین نوکیا دوباره شروع به کار کرد

Futurithmic-Nokia-original

آیا تا به حال نام Futurithmic را شنیده اید؟ اگر چه برای مدتی خبری از Futurithmic وجود نداشته، ولی همچنان یک صفحه وب کاربردی و کامل و حساب های فعال در شبکه های اجتماعی از آن وجود دارد. جالب است بدانید که Futurithmic نیز وابسته به خود نوکیا است.

شروع به کار مجدد Futurithmic

به نظر می رسد نوکیا بی سر و صدا شروع به کار کرده، یا حداقل در ایجاد این مجله فناوری که تعداد زیادی از روزنامه نگاران حرفه ای دنیای فناوری و نویسندگان مهمان در مورد پیامدهای احتمالی تکنولوژی مدرن در جامعه، کسب و کار، سیاست، محیط زیست و انسان می نویسند، کمک کرده است. احتمالا Futurithmic به طور رسمی از ۱۴ فوریه آغاز به کار کرده باشد، یعنی زمانی که Michael Hainsworth، سردبیر این نشریه پستی با مظمون “Welcome to Futurithmic” را ارسال کرد.

Futurithmic نشریه آنلاین نوکیا

این پورتال در حال حاضر شامل مجموعه بزرگی از پست های مختلف جالب در هر موضوعی است، بنابراین چک کردن آن خالی از لطف نیست. Futurithmic در توییتر، فیس بوک، یوتیوب و لینکدین حضور دارد، بنابراین شما انتخاب های متنوعی برای دنبال کردن آن خواهید داشت. همچنین به نظر می رسد کانال یوتیوب Futurithmic نیز مجددا فعال شده است، زیرا اولین ویدیوی منتشر شده در آن، یک مرور خوب درباره نحوه ارتباط واقعیت افزوده با زندگی روزمره ما را نشان می دهد.

Futurithmic نشریه آنلاین نوکیا

ما نمی دانیم که تا چه حد نوکیا در کل این داستان حضور دارد، را که تمام روزنامه نگاران کارکنان نوکیا نیستند، اما به نظر می رسد که آنها همه چیز را تحت نظر دارند. بسیاری از پست های منتشر شده در راستای آن چیزهایی است که نوکیا در کسب و کار شبکه انجام می دهد، اما همه چیز به طور مستقل توسط حرفه ای ها نوشته می شود.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *