عملکرد موفق نوکیا در بازار گوشی های موبایل کشور آلمان

nokia 3-5-6-3310

این روزها اخبار خوبی در رابطه با جایگاه خوب نوکیا در مناطق مختلف جهان به گوش می رسد. چند روز قبل ما اخباری منتشر کردیم که نشان می داد شرکت نوکیا توانسته در بسیاری از بازارها مانند خاورمیانه، انگلستان، روسیه و… موفقیت های چشمگیری به دست بیاورد و حتی به برترین فروشنده گوشی موبایل تبدیل شود. این شرکت در سطح جهانی نیز اکنون جایگاه هشتم را در اختیار دارد که پس از سال ها دوری از بازار، بسیار قابل توجه است.

آلمان همیشه یکی از مهمترین بازارها برای نوکیا بوده و حالا خبر خوب این است که این شرکت بازگشت بسیار خوبی به این بازار داشته است. بر اساس آخرین گزارش ها، نوکیا در حال حاضر در زمینه فروش گوشی های ساده، جایگاه اول را در این کشور دارد و در حالت کلی (مجموع گوشی های ساده و هوشمند) نیز، به جایگاه چهارم دست یافته است.

بر اساس گزارش CounterPoint، نوکیا به دست آوردن این جایگاه خوب را مدیون گوشی های هوشمند اندرویدی رده پایین و گوشی های ساده خود بوده است.

با عملکرد خوب در زمینه گوشی های هوشمند رده پایین و گوشی های ساده، اچ ام دی نوکیا به جایگاه اول و چهارم در بخش فروش گوشی های ساده و فروش کلی گوشی موبایل دست یافته است.

این گزارش مربوط به سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ بوده و موضوع جالب توجه این است که در این دوره، تمام گوشی های هوشمند نوکیا در آلمان در دسترس قرار نداشته اند. به عنوان مثال، گوشی های نوکیا ۶ و ۸ در این برهه زمانی در دسترس نبوده اند. بنابراین، با با توجه به این که در سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ گوشی های بیشتری از نوکیا در این منطقه در دسترس خواهند بود، انتظار می رود در گزارش بعدی شاهد افزایش سهم فروش این شرکت باشیم.

بدون شک این گزارش ها دلگرمی خوبی برای نوکیا و همچنین طرفداران این شرکت است و نشان می دهد که نوکیا مسیر درستی را در پیش گرفته است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

 • اسی ۱۷/۰۹/۱۳۹۶ :: ۱۷:۳۷
  0 0

  براوو اچ ام دی نوکیا

  • Ali ۱۷/۰۹/۱۳۹۶ :: ۲۰:۰۴
   0 0

   سلام اسی توی همه پست ها
   حصور داری موفق باشی

 • اسی ۱۷/۰۹/۱۳۹۶ :: ۲۲:۳۵
  0 0

  سلام علی.اره مای نوکیا بهترین
  مرجع برای گوشی های نوکیا هس

 • اسی ۱۷/۰۹/۱۳۹۶ :: ۲۲:۳۶
  0 0

  مای نوکیا باید برای حضور فعال من
  بهم جایزه بده خخخ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *