آیا گوگل فردا اندروید O (اندروید ۸) را رونمایی خواهد کرد؟

android-o-logo

همان طور که می دانید، توسعه نسخه بعدی سیستم عامل اندروید تقریبا به پایان رسیده و چیزی به زمان رونمایی رسمی از آن باقی نمانده است. اکنون به نظر می رسد گوگل تصمیم گرفته است که اندروید O را در تاریخ ۲۱ آگوست در شهر نیویورک معرفی کند.

قبلا شایعات مختلف به همین تاریخ اشاره کرده بودند، اما اکنون این خبر تایید شده است. در حال حاضر در وب سایت گوگل برای تبلیغ این رویداد، تایمر شمارش معکوس قرار داده شده است.

علاوه بر این، همچنین گوگل یک ویدیو تیزر (که اکنون حذف شده است) در گوگل پلاس ارسال کرده بود که نام فایل آن GoogleOreo_Teaser_0817_noDroids (1) .mp4 بود! این ویدیو به احتمال زیاد به این موضوع اشاره دارد که نام رسمی نسخه بعدی اندروید، Oreo خواهد بود. البته این تنها یک حدس بوده، ولی تا حد زیادی قابل تامل است.

نوکیا به واسطه استفاده از نسخه خالص اندروید، تا کنون تمام به روز رسانی های ماهانه این سیستم عامل را در سریعترین زمان ممکن برای دستگاه های خود منتشر کرده است و با توجه به این که این شرکت قول داده تمام دستگاه های خود را به اندروید ۸ به روز رسانی کند، انتظار می رود مدت کوتاهی پس از عرضه رسمی این نسخه از اندروید، نوکیا نیز به روز رسانی را برای کاربران خود منتشر کند.

به نظر شما نام نسخه بعدی اندروید چیست؟

منبع :
PHONEARENA

دیدگاه ها

  • مريم ۲۹/۰۵/۱۳۹۶ :: ۲۳:۰۹

    بله قرار كه نسخه اندرويد ٨
    همزمان با خورشيد گرفتگى
    ٢١ آگوست رونمايى بشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *