24 سال پیش در چنین روزی رینگتون مشهور نوکیا انتخاب شد!

nokia-tune-hero

بدون شک تمامی شما بارها زنگ معروف گوشی های نوکیا را شنیده اید و با آن خاطرات بسیار دارید. این رینگتون خاطره انگیز قدمت زیادی دارد و در طول سال ها، تغییراتی نیز روی آن اعمال شده است. Nokia Mobile امروز یادآوری کرده است که 24 سال پیش در چنین روزی، Nokia Tune به عنوان رینگتون رسمی برای گوشی های نوکیا پذیرفته شد.

در حقیقت، Nokia Tune برای اولین بار 25 سال پیش در تبلیغات تلویزیونی نوکیا به نمایش گذاشته شد، اما یک سال بعد، آنسی وانجوکی، که سِمَت نایب رئیس اجرایی این شرکت را داشت، به طور رسمی بخش معروف قطعه “Gran Vals” را به عنوان رینگتون رسمی نوکیا انتخاب کرد. اگر شما با Gran Vals آشنا نیستید، باید بدانید که این قطعه هنری در سال 1902 توسط آهنگساز اسپانیایی، فرانسیسکو تارگا ساخته شده است.

همان طور که گفته شد، Nokia Tune در طول زمان تغییراتی داشته است، اما ملودی آن ثابت باقی مانده است. هنگامی که شرکت اچ ام دی گلوبال بخش گوشی های نوکیا را مجددا راه اندازی کرد، آن ها یک ویدیو تبلیغاتی جالب به نام Nokia Buskers را منتشر کردند، که در آن این ملودی با اجرای گروه های دوره گرد مختلف مشاهده می شد. پیشنهاد می کنیم ویدیو Nokia Buskers را از دست ندهید.

آیا شما نیز با این رینگتون مشهور خاطره دارید؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • Nokiabuzz 10/08/2017 :: 23:11

  چه روزهایی که با این رینگتون
  نگذشت…هنوزم که هنوزه صداشو تو
  کوچه پس کوچه ها میشنوم

 • HakhamaneshS 25/08/2017 :: 11:10

  یکی از جذابیتهای نوکیا 6 ک می خام
  بخرم بازگشت همین رینگ تونه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *