ثبت پتنت طراحی یک دستگاه جدید نوکیا در EUIPO توسط اچ ام دی

nokia logo-3

اچ ام دی گلوبال تا کنون تقریبا طراحی همه گوشی های جدید نوکیا را ثبت کرده و حق استفاده از آن ها را برای خود محفوظ نگه داشته است. حالا طبق معمول، این شرکت یک طراحی دیگر را نیز در دفتر اتحادیه‌ مالکیت معنوی اروپا (EUIPO) به ثبت رسانده است. درخواست این طراحی در تاریخ ۴ دسامبر در این اتحادیه اضافه شده، اما امروز به صورت عمومی منتشر شده است.

ثبت پتنت طراحی یک دستگاه جدید نوکیا در EUIPO توسط اچ ام دی 1

شماره طراحی پتنت مربوط به این دستگاه نوکیا، ۰۰۴۵۳۴۶۰۰-۰۰۰۱ است و این تمام چیزی است که به غیر از تاریخ این درخواست، از آن اطلاع داریم. اچ ام دی در حال حاضر ۸ دستگاه مختلف دارد که طراحی آنها محافظت شده است، اما ما نمی دانیم که آنها واقعا چه چیزی هستند و یا چه ظاهری دارند. با این حال، پتنت های مربوط به طراحی ثبت شده و به طور کامل منتشر شده‌ی این شرکت شامل دستگاه های نوکیا ۳، نوکیا ۵، نوکیا ۶، نوکیا ۸ و نوکیا ۳۳۱۰ می شود.

باید به این موضوع نیز اشاره کرد که در حال حاضر اچ ام دی همچنین مالک بسیاری از پتنت های سابق نوکیا، از جمله پتنت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن دوربین لومیا کمرا است. بنابراین پتنت های طراحی می تواند مربوط به نرم افزار، بسته بندی و لوازم جانبی نیز باشد، که در نتیجه نمی توان به طور حتم این پتنت های ناشناخته این شرکت را به گوشی های آینده نوکیا نسبت داد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • امین ۲۷/۰۹/۱۳۹۶ :: ۱۴:۲۵
  0 0

  راستش تنها گوشی هایی که من تو رنج
  شأن و شخصیت نوکیا
  دیدم(نوکیا۶,۷,۸)بوده،به خصوص ازلحاظ
  طراحی،سخت افزاری و نرم افزاری بسیار
  خوب و مطلوب بودن….!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *