اچ ام دی دوباره انتشار اندروید پای برای نوکیا ۳، ۵ و ۶ را تایید کرد

nokia-3-nokia-5-nokia-6-android-security-updates-monthly

شرکت HMD Global روز گذشته انتشار به روز رسانی اندروید ۹ پای برای نوکیا ۶٫۱ را آغاز کرد و طبق اعلام قبلی این شرکت، حالا دارندگان گوشی های نوکیا ۶٫۱ پلاس، ۸ و ۸ سیروکو در انتظار دریافت این به روز رسانی بزرگ قرار دارند. با این حال با وجود اینکه اچ ام دی بارها تایید کرده که تمام گوشی های هوشمند نوکیا به اندروید پای به روز رسانی خواهند شد، بسیاری از دارندگان گوشی های قدیمی تر نوکیا نگران عرضه این به روز رسانی بوده اند و بارها سوالاتی در رابطه با این موضوع پرسیده اند.

امروز یوهو سارویکاس، مدیر ارشد تولید اچ ام دی در حساب توییتر خود در پاسخ به سوالات کاربران بار دیگر رسما تایید کرده است که گوشی های نوکیا ۳، ۵ و ۶ اندروید پای را دریافت خواهند کرد، ولی هنوز زمان انتشار آن مشخص نیست.

نوکیا ۳، ۵، ۶ و ۸ سال ۲۰۱۷ نیز پای را دریافت خواهند کرد. این موضوع به طور امیدوارانه کمک می کند تا درک شود که چرا همه چیز به طور همزمان اتفاق نمی افتد.

— Juho Sarvikas (@sarvikas) October 31, 2018

دارندگان نوکیا ۸ در حال حاضر در انتظار دریافت اندروید پای به همراه نوکیا ۸ سیروکو در ماه نوامبر هستند و یکی دیگر از دستگاه هایی که به طور قطعی این به روز رسانی را در سال ۲۰۱۸ دریافت خواهد کرد، نوکیا ۵٫۱ پلاس است، ولی هنوز برای سایر گوشی های نوکیا زمانی اعلام نشده و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از سوی این شرکت باشیم.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • nooshzad ۰۹/۰۸/۱۳۹۷ :: ۱۸:۱۷
    0 0

    به احتمال خیییلی زیاد کسایی که نگران هستن و خیلی میپرسن ازشون،دارندگان سابق لومیا بودن ،اینقدر از مایکروسافت ما رکب خوردیم که دیگه شرطی شدیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *