پوشش خبری مای نوکیا از کنفرانس نوکیا موبایل در دوبی

۱۴-azar-nokia-event-top

اگر اخبار هفته های اخیر را دنبال کرده باشید حتما با خبر شده اید که شرکت HMD Global در حال آماده شدن برای برگزاری یک رویداد بسیار مهم در دوبی است. این شرکت در روز ۱۴ آذر (یعنی همین فردا) این رویداد را برگزار خواهد کرد و انتظار می رود دستگاه یا دستگاه های جدیدی از نوکیا در جریان این مراسم رونمایی شوند.

نوکیا در دوبی کولاک می کند؟!

رویداد Nokia Mobile در دوبی #ExpectMore نام دارد و ما هنوز نمی دانیم آنها قصد دارند از چه دستگاه یا دستگاه هایی در طی این رویداد رونمایی کنند، هر چند در تیزر منتشر شده توسط این شرکت، سه گوشی در رنگ های مختلف دیده می شود.

بسیاری از شایعات ادعا کرده اند که در دوبی ما شاهد رونمایی از نوکیا ۸٫۱ (نسخه جهانی نوکیا X7) خواهیم بود، ولی همچنین شایعاتی نیز در مورد پرده برداری از مورد انتظارترین گوشی نوکیا، یعنی پرچمدار دوربین محور این شرکت به گوش می رسد که احتمالا نوکیا ۹ PureView نام خواهد داشت. با این حال اچ ام دی هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با این رویداد ارائه نکرده است.

علاوه بر گوشی یا گوشی های جدید، ما همچنین انتظار داریم نوکیا موبایل در دوبی از لوازم جانبی جدید خود از جمله دو شارژر بی سیم جدید نیز رونمایی کند.

ما در مای نوکیا با پوشش مداوم اخبار این رویداد مهم در خدمت شما خواهیم بود، بنابراین برای اطلاع از تمامی جزئیات این کنفرانس چشم از مای نوکیا بر ندارید. لازم به ذکر است که زمان دقیق شروع این رویداد به وقت ایران، ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه ۱۴ آذر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *