آگهی استخدام HMD در ایالات متحده اشاره به گسترش فعالیت در آنجا دارد

nokia-3310-usa

تا کنون فعالیت های نوکیا موبایل در ایالات متحده تا حدودی محدود و ضعیف بوده است، به طوری که HMD Global در ۱۸ ماه اخیر فعالیت تجاری خود، چهار گوشی هوشمند و یک گوشی ساده را وارد بازار این منطقه کرده است. به طور دقیق تر، مشتریان ایالات متحده می توانند گوشی های نوکیا ۳۳۱۰ ۳G، نوکیا ۲، نوکیا ۳٫۱، نوکیا ۶ و نوکیا ۶٫۱ را خریداری کنند. با این حال به نظر می رسد این روند در حال تغییر است و در آینده باید شاهد فعالیت های بیشتر اچ ام دی در این منطقه باشیم.

پست های شغلی اخیر منتشر شده در LinkedIn توسط اچ ام دی گلوبال نشان می دهد که این شرکت احتمالا قصد دارد کسب و کار خود را در ایالات متحده گسترش دهد. در حقیقت اچ ام دی در حال استخدام یک سرپرست محصول، سرپرست تجارت الکترونیک و مدیر حساب فنی است که همه آنها در ایالات متحده آمریکا مستقر خواهند بود.

توصیف این عناوین شغلی اشاره به کار با شرکا، اپراتورها و خرده فروشان؛ ایجاد یک مجموعه مناسب برای بازار ایالات متحده، فعالیت های بازاریابی محلی، آموزش فروش و غیره دارد. به طور کلی، این توضیحات نشان می دهند اچ ام دی در صدد گسترش فعالیت خود است و به دنبال افرادی می گردد که این کار را انجام دهند. واژه اپراتورها چندین بار ذکر شده و همان طور که می دانید، به ویژه در اتحادیه اروپا و ایالات متحده امریکا، اپراتورها برای فروش گوشی های موبایل، مخصوصا پرچمدارها، اهمیت بسیار بالایی دارند. بنابراین انتظار می رود پرچمدار بعدی نوکیا در آمریکا نیز عرضه شود.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *