اچ ام دی پتنت طراحی نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱ پلاس و ۵٫۱ را ثبت کرد

Nokia-3.1-plus-back__01

اچ ام دی گلوبال تا کنون در دفتر اتحادیه‌ مالکیت معنوی اروپا (EUIPO) طرح های بسیاری را ثبت کرده و سعی می کند حقوق طراحی هر دستگاه جدیدی که معرفی می کند را برای خود محفوظ نگه دارد. اکنون با خبر شدیم که فنلاندی ها سه پتنت طراحی جدید دیگر را نیز در ماه نوامبر در EUIPO به ثبت رسانده اند.

طراحی نوکیا محفوظ می ماند…

سه دستگاه جدید Nokia که پتنت طراحی آنها ثبت شده، نوکیا ۲٫۱، نوکیا ۳٫۱ پلاس و نوکیا ۵٫۱ است که همگی از گوشی های بدون بریدگی نمایشگر این شرکت هستند. نوکیا ۲٫۱ و ۵٫۱ در ماه مِی در مسکو رونمایی شده بودند، در حالی که دستگاه جدیدتر، یعنی نوکیا ۳٫۱ پلاس حدود دو ماه پیش معرفی شده است.

پتنت طراحی نوکیا 2.1

پتنت طراحی نوکیا ۲٫۱ در تاریخ ۷ مِی امسال به EUIPO فرستاده شده که سرانجام در تاریخ ۲۰ نوامبر به تایید رسیده و اطلاعات آن، تحت شماره پتنت ۰۰۵۲۵۹۸۴۳-۰۰۰۱ منتشر شده است. طراح این گوشی Frida Andersson عنوان شده است.

اچ ام دی پتنت طراحی نوکیا 2.1، 3.1 پلاس و 5.1 را ثبت کرد 1

طراحی نوکیا ۵٫۱ در تاریخ ۴ مِی توسط اچ ام دی ارائه شده و در تاریخ ۸ نوامبر امسال تحت شماره پتنت ۰۰۵۲۵۸۳۰۸-۰۰۰۱ به تایید رسیده است. در صفحه EUIPO از Richard Choi به عنوان طراح نوکیا ۵٫۱ نام برده شده است.

پتنت طراحی نوکیا 3.1 پلاس

در نهایت نیز پتنت طراحی نوکیا ۳٫۱ پلاس در تاریخ ۲۴ سپتامبر به EUIPO ارائه شده و در تاریخ ۲۶ نوامبر به ثبت رسیده و اسناد آن منتشر شده است. این گوشی دارای شماره پتنت ۰۰۵۶۵۴۹۱۰-۰۰۰۱ بوده و طراح آن Yamn Chau است.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • عباس ۱۳/۰۹/۱۳۹۷ :: ۱۰:۵۳
  0 0

  نوکیا ۲
  نوکیا ۲.۱
  نوکیا. ۲.۱ پلاس
  نوکیا ۲.۱ پلاس پلاس
  نوکیا ۲.۱ پلاس پلاس پلاس
  نوکیا ۲.۱ پلاس پلاس پلاس پلاس …….

  به نظر میرسه یکی از مغزهایی که از ایران فرار کرده سر از قسمت نامگذاری گوشی در شرکت HMD درآورده .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *