تغییر زمان رویداد نوکیا موبایل در هند از تاریخ ۶ دسامبر به ۱۰ دسامبر!

Nokia-8.1-India-launch-invite-706

چند روز قبل با خبر شدیم که HMD Global دعوت نامه هایی را برای رویداد ۶ دسامبر (۱۵ آذر) نوکیا در هند ارسال کرده است. این رویداد در واقع برای تنها یک روز پس از رویداد این شرکت در دوبی برنامه ریزی شده بود، ولی اکنون از هند گزارشی دریافت شده که نشان می دهد این رویداد برای چند روز به تعویق افتاده است.

تغییرات در برنامه های HMD

وب سایت FoneArena گزارش می دهد که رویداد Nokia Mobile در هند از تاریخ ۶ دسامبر به تاریخ ۱۰ دسامبر موکول شده است. دعوت نامه های منتشر شده شامل همان هشتگ #ExpectMore است که برای رویداد دبی نیز استفاده شده، بنابراین ما می توانیم این طور فرض کنیم که این رویداد در هند در حقیقت یک مراسم محلی است که به مطبوعات داخلی اجازه خواهد داد با دستگاه (های) معرفی شده در دبی بیشتر آشنا شده و با آنها کار کنند.

موضوع جالب توجه دیگر این است که همین دیروز، نوکیا به طور رسمی از نوکیا ۷٫۱ در هند رونمایی کرد و اعلام کرد که این گوشی از تاریخ ۷ دسامبر در این کشور به فروش خواهد رسید. تا پیش از این برخی ادعا می کردند که رویداد نوکیا موبایل در هند برای معرفی نوکیا ۷٫۱ در این کشور در نظر گرفته شده، ولی اکنون با این اتفاق می توان گفت که رویداد ۱۰ دسامبر احتمالا مراسمی مهمتر خواهد بود.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *