اچ ام دی دوباره انتشار اندروید P برای گوشی های نوکیا ۵ و ۶ (۲۰۱۷) را تایید کرد

nokia-3-5-6-mwc

اچ ام دی گلوبال از همان زمان معرفی اولین سری از گوشی های اندرویدی نوکیا، اعلام کرده بود که این دستگاه ها حداقل به مدت دو سال پشتیبانی خواهند شد و تایید کرده بود که اندروید O و P را برای نوکیا ۳، ۵ و ۶ عرضه خواهد کرد.

این روزها دنیای گوشی های هوشمند اندرویدی از لحاظ به روز رسانی وضعیت خوبی ندارد و دستگاه های زیادی از شرکت های معتبر وجود دارند که حتی با وجود عدم اتمام دوره پشتیبانی آنها، به روز رسانی جدیدی دریافت نمی کنند و همین مسئله کاربران زیادی را آزرده کرده است. اچ ام دی همیشه روی موضوع پشتیبانی از دستگاه ها تاکید داشته و بارها اعلام کرده که گوشی های اندرویدی نوکیا همیشه خالص، به روز و امن خواهند بود. حالا یک تایید دیگر از سوی این شرکت صورت گرفته که نشان می دهد گوشی های ۲۰۱۷ این شرکت همچنان پشتیبانی خواهند شد و اندروید اوریو آخرین به روز رسانی آنها نبوده است.

یوهو سارویکاس، مدیر ارشد تولید اچ ام دی به تازگی این موضوع را دوباره تایید کرده و در حساب توییتر خود در پاسخ به پرسش یکی از کاربران که پرسیده بود “آیا گوشی های نوکیا ۵ و ۶ (۲۰۱۷) به روز رسانی اندروید P را دریافت خواهند کرد؟”، این گونه پاسخ داده است:

بله، آنها دریافت خواهند کرد

— Juho Sarvikas (@sarvikas) April 27, 2018

مطمئنا این خبر برای آن دسته از کاربران نوکیا ۵ و نوکیا ۶ که هنوز در مورد به روز رسانی اندروید P برای گوشی های هوشمند خود نگران هستند بسیار خوشحال کننده خواهد بود و به آنها اطمینان خاطر می دهد. در سوال این شخص، نام نوکیا ۳ وجود ندارد، ولی با توجه به گفته های قبلی اچ ام دی و این که این گوشی ها به طور همزمان معرفی شده اند، می توان امیدوار بود که نوکیا ۳ نیز اندروید P را دریافت می کند. در حال حاضر اندروید P توسط گوگل در حال آزمایش است و همین چند روز پیش نسخه بتای آن برای چند گوشی، از جمله نوکیا ۷ پلاس در دسترس قرار گرفت.

آیا شما نیز از شنیدن این خبر خوشحال شده اید؟

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

 • Abbas ۲۵/۰۲/۱۳۹۷ :: ۲۱:۱۲

  سلام هنوز نسخه ۸.۱ برای گوشی نوکیا ۶ چینی که من دارم نیومده، چطور نسخه p ممکنه بیاد؟

 • رضا ۰۲/۰۳/۱۳۹۷ :: ۰۷:۰۱

  سلام عزیزان ارجمند،
  چرا از این خبر خوب خوشحال نباشیم!؟

  بنده از موقعیکه نوکیا تولیدش قطع شد، میدانید چقدر انتظار کشیدم و میدانید چقدر باور داشتم که دوباره نوکیا احیا میشه و اگر هم احیا بشه چقدر روبه بالا ظاهر میشه، این از یقین خود بنده بود که به نوکیا باید پایبند بود، من تعصبی فکر نمیکنم، اما میدونم نوکیا همیشه خوب بوده و خوبو عالی هم باقی خواهد ماند، درضمن امیدوارم که نوکیا به تمام گوشیهای تولید خودش در ۲۰۱۷ و همینطور در تولید گوشیهای امسال و سالهای بعد، خدمات ارائه بده، مثل همین بروزرسانیهای اندرویدی و امنیتی، تا گوشی دارهای قدیمی از جمله نوکیا ۳,۵,۶ ۲۰۱۷ هم بتوانند از این مزایا همچنان در سال جاری و در سالهای بعد هم بهرمند شوند، و بنده از شما بخاطر زحماتتان بینهایت سپاسگذارم و امیدوارم زحماتتان همیشه مسمر ثمر واقع بشه.
  موفق و مؤید باشین

 • حسین ۲۷/۰۵/۱۳۹۷ :: ۰۹:۳۲

  من که نوکیا۵دارم از اینکه اندروید p دریافت میکنم خوشحال شدم خگ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *