اچ ام دی دوباره انتشار اندروید پای برای نوکیا ۳، ۵، ۶ و ۸ را تایید کرد

nokia-6-review-android

شرکت HMD Global پیش از این اعلام کرده بود تمام گوشی های هوشمند نوکیا که تاکنون به بازار عرضه شده اند، پس از انتشار رسمی اندروید ۹ توسط گوگل، به این نسخه به روز رسانی خواهند شد. بر اساس همین تاییدهای چند باره، در حال حاضر ما می دانیم که این شرکت قصد دارد تا اندروید پای را برای تمام گوشی های نوکیا از جمله نوکیا ۱ عرضه کند، ولی اکنون فنلاندی ها یک بار دیگر این موضوع را تایید کرده اند.

حساب توییتر نوکیا موبایل اخیرا در پاسخ به سوال های بی شمار کاربران، در پاسخ به یکی از آنها این گونه اطهار نظر کرده است:

سلام، اندروید Pie برای نوکیا ۳، ۵، ۶ و ۸ در دسترس خواهد بود. انتشار آن، طبق معمول برای اطمینان از تحویل با کیفیت، به صورت مرحله ای اجرا خواهد شد. نوکیا ۷ پلاس بخشی از برنامه اندروید وان است که دو سال به روز رسانی های نرم افزاری از جمله اندروید پای را تضمین می کند.

— Nokia Mobile (@Nokiamobile) August 8, 2018

همان طور که مشاهده می کنید، نوکیا موبایل در این پست توییتری خود فقط تایید کرده که نوکیا ۳، ۵، ۶ و ۸ اندروید پای را دریافت خواهند کرد. با این وجود، اگر چه نوکیا ۱ و نوکیا ۲ در اینجا ذکر نشده اند، اما آنها نیز با در نظر گرفتن دوره پشتیبانی حداقل دو ساله و همچنین تاییدهای قبلی اچ ام دی، به روز رسانی اندروید پای را دریافت خواهند کرد.

اندروید پای که چند روز پیش به طور رسمی توسط گوگل معرفی شد، به عنوان به روز رسانی بزرگ بعدی این سیستم عامل، شامل تغییرات و ویژگی های جدید زیادی است که مطمئنا برای کاربران جذاب خواهند بود. اگر هنوز با این نسخه از اندروید آشنایی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله که در آن به چند ویژگی مهم اندروید پای پرداخته شده را مطالعه کنید.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *