در آینده منتظر ۴ گوشی جدید با برند نوکیا باشید!

Nokia-9-Final-Renders

همانطور که در خبر گذشته خواندید، ۳ گوشی جدید با شماره مدل های TA-1013 / TA-1040, TA-1007 / TA-1029 و TA-100 در روسیه گواهینامه دریافت کرده اند. سوالی که از زمان انتشار این گزارش برای تمامی علاقه مندان نوکیا به وجود آمد این بود که آیا HMD قصد دارد گوشی های آینده خود را در سه مدل جدید عرضه کند؟

به نظر می رسد HMD قصد دارد گوشی های آینده خود را نه تنها در ۳ نسخه بلکه در ۴ نسخه عرضه کند. طبق اطلاعات بدست آمده کمپانی HMD، علامت تجاری ۴ طرح جدید تلفن همراه را در اروپا به ثبت رسانده است که این موضوع این نوید را می دهد که در آینده شاهد ۴ گوشی جدید اندرویدی با برند نوکیا خواهیم بود. البته هنوز اطلاعات دقیقی از این ۴ طرح به بیرون درز نکرده است.

در آینده منتظر 4 گوشی جدید با برند نوکیا باشید! 1

پیش از معرفی گوشی های نوکیا ۳، ۵ و ۶ یک منبع آگاه اعلام کرده بود نوکیا قصد دارد در سال ۲۰۱۷، ۶ الی ۷ گوشی اندرویدی را روانه بازار کند. تا به امروز ۳ گوشی از این لیست معرفی شده است و ما طبق این ادعا باید منتظر ۳ الی ۴ گوشی دیگر با برند نوکیا در سال ۲۰۱۷ باشیم، در حال حاضر ۳ گوشی گواهینامه خود را در روسیه دریافت کرده اند و HMD، چهار طرح جدید را در اروپا به ثبت رسانده است.

ما تا به حال اخبار مختلفی را در رابطه با گوشی های نوکیا ۷، ۸ و ۹ شنیده ایم و با این اوصاف می توان انتظار داشت که در آینده اخبار بیشتری را از این سه گوشی شاهد باشیم.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *