نوکیا موبایل دعوتنامه های رسمی رویداد ۵ اسفند در MWC2019 را ارسال کرد

nokia-hmd-global-logo-01

هفته گذشته یوهو سارویکاس در توییتر خود اعلام کرد که Nokia Mobile یک رویداد را در روز یکشنبه، ۲۴ فوریه (۵ اسفند) یا بهتر است بگوییم درست یک روز قبل از آغاز رسمی MWC2019 برگزار خواهد کرد.

۵ اسفند منتظر نوکیا ۹ Pureview باشید

پس از اعلام زمان برگزاری این مراسم، ما شاهد انتشار تیزرهایی در فضای آنلاین بودیم که در آنها دو دستگاه با دوربین پنج گانه و حفره ای در نمایشگر برای دوربین سلفی مشاهده می شد. با این حال برخی گزارش ها حکایت از این دارند که این تیزرها رسمی نیستند و توسط طرفداران نوکیا ساخته شده اند.

دعوتنامه رسمی نوکیا برای رویداد 5 اسفند در MWC2019

امروز، شرکت HMD رسما شروع به ارسال دعوتنامه های رسمی برای رویداد یکشنبه ۵ اسفند خود در بارسلونا کرده است. رویداد نوکیا موبایل در MWC2019 در ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران (۴ بعد از ظهر به وقت محلی) شروع خواهد شد. در این دعوتنامه ما می توانیم دریا، کلیسا و همچنین احتمالا جرثقیل های موجود در بالای کلیسای جامع مشهور Sagrada Familia را مشاهده کنیم.

هنوز ما نمی دانیم فنلاندی ها برای این مراسم چه دستگاه های جدیدی را آماده ساخته اند، ولی به هر حال همه چیز در روز یکشنبه ۵ اسفند ۹۷ در ساعت ۱۸:۳۰ مشخص خواهد شد. نوکیا برای این رویداد هشتگ رسمی #GetSmart را انتخاب کرده است.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • امین ۱۳/۱۱/۱۳۹۷ :: ۱۰:۰۰

    ای کاش همه دوستاران برند نوکیا بتوننن این گوشی منحصربفرد را بخرند و سلام بر نوکیا۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *