ثبت پتنت طراحی دو دستگاه جدید نوکیا توسط اچ ام دی

hmd-global-logo

به نظر می رسد داستان ثبت پتنت طراحی دستگاه های جدید ناشناخته نوکیا توسط اچ ام دی گلوبال پایانی ندارد و ما باید هر چند روز یکبار منتظر چنین اقدامی از سوی این شرکت باشیم. اکنون این شرکت فنلاندی پنج پتنت طراحی جدید را به اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا ارائه کرده است.

پتنت های جدیدی که توسط اچ ام دی ثبت شده اند، مربوط به دو دستگاه مختلف هستند، که اولی با شماره ۰۰۴۶۹۲۱۸۴-۰۰۰۱/۰۰۰۲/۰۰۰۳/۰۰۰۴ و دیگری با  شماره ۰۰۴۶۹۲۲۱۸-۰۰۰۱ شناخته می شوند. پتنت طراحی برای هر دوی این دستگاه ها در تاریخ ۲ فوریه امسال ارائه شده است، ولی هیچ جزئیات دیگری از آنها مشخص نیست.

بر اساس اطلاعات EPO، اچ ام دی در حال حاضر دارای ۳۴ اختراع ثبت شده است. با توجه به اینکه تنها حدود یک سال از شروع فعالیت اچ ام دی گذشته، این امکان وجود دارد که حتی پتنت های بیشتری وجود داشته باشد، اما هنوز در فهرست ثبت اختراعات نشان داده نشده باشند.

لازم به توضیح است که ارائه پتنت های طراحی جدید به EUIPO توسط اچ ام دی نشانه بسیارخوبی است، زیرا می تواند به این معنا باشد که دستگاه یا دستگاه های جدیدی از نوکیا در حال از راه رسیدن هستند. انتظار می رود ما در کنفرانس MWC 2018 شاهد معرفی دستگاه های جدید متعددی از اچ ام دی باشیم که شاید برخی از آنها مربوط به همین پتنت های ثبت شده باشند.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *