اچ ام دی ظرفیت تولید خود در هند را دو برابر می کند

nokia logo india event

در جریان رویداد #BringItOn که دیروز در هند برگزار شد، در کنار رونمایی از دستگاه های جدید نوکیا، مدیر عامل شرکت HMD Global، فلورین سیچ حقایق جالبی درباره عملکرد و برنامه های این شرکت فنلاندی در بازار ارائه کرد.

به لطف میزان فروش دستگاه های نوکیا در سه ماهه اخیر، نوکیا توانسته در لیست ۱۰ شرکت برتر تولید کننده گوشی های هوشمند قرار بگیرد و از آن جالب تر، در ۲۵ بازار به خصوص این شرکت موفق شده وارد لیست ۵ تولید کننده برتر گوشی های هوشمند شود. هند یکی از بزرگ ترین بازارهای اچ ام دی  است و به لطف Nokia Community در روسیه ما می دانیم که دو بازار مهم دیگر روسیه و چین هستند.

اچ ام دی با شریک تولید خود، یعنی FIH Mobile که بخشی از شرکت بزرگ فاکسکان است، در حال هجوم بیشتر به بازار هند است و ما در حال حاضر با ورود نوکیا ۶٫۱ پلاس و ۵٫۱ پلاس شاهد اولین گام آنها در این مسیر مهم هستیم. برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد، مدیر عامل شرکت اچ ام دی اعلام کرد که ظرفیت تولید گوشی های هوشمند نوکیا در سال جاری در هند دو برابر خواهد شد و این شرکت همچنین انتظار  دارد درآمد آنها از هند دو برابر شود.

از سایر موارد جالب مربوط به نوکیا در هند ما می توانیم به وجود بیش از ۵۵۰ توزیع کنندگان به همراه ۱۱۰٫۰۰۰ مکان که در آن گوشی های نوکیا فروخته می شوند اشاره کنیم. نوکیا موبایل همچنین دارای بیش از ۴۰۰ مرکز پشتیبانی و تعمیر در هند است. فلورین بر روی صحنه همچنین اشاره کرد که با توجه به آمار IDC، نوکیا ۱ جایگاه اول را در بخش دستگاه های با قیمت زیر ۵۰۰۰ روپیه در اختیار دارد، که احتمالا به حجم فروش این گوشی اشاره داشته است.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *