آموزش استفاده از قابلیت Continue on PC، ادامه وبگردی در ویندوز ۱۰

ms-android-link-800×539

قابلیت جدیدی برای ویندوز ۱۰ عرضه شده است که به شما اجازه می دهد وبگردی را روی صفحه بزرگتر ادامه دهید، استفاده از این قابلیت بسیار ساده است ولی هستند کاربرانی که نمی توانند از آن استفاده کنند، در این آموزش با ما همراه باشید تا از قابلیت Continue on PC برای ادامه وبگردی در ویندوز ۱۰ استفاده کنیم.

برای استفاده از این قابلیت به یک گوشی اندروید یا iOS احتیاج دارید همچنین ویندوز ۱۰ دسکتاپ با بیلد ۱۶۲۵۱ و یا بالاتر مورد نیاز است. این ویژگی در به روز رسانی فال کریترز برای کاربران در دسترس قرار می گیرد.

ابتدا باید یک حساب آوتلوک همزمان روی ویندوز ۱۰ و گوشی ایجاد کنید، اگر حساب را داشته باشید چیز دیگری مورد نیاز نیست ولی برای کاربرانی که حساب آوتلوک ندارند، مایکروسافت کار را آسان کرده است.

آموزش استفاده از قابلیت Continue on PC، ادامه وبگردی در ویندوز 10 1

روی در تنظیمات ویندوز ۱۰ و در قسمت Phone روی Add a Phone کلیک کنید. در صفحه باز شده شماره خود را وارد کنید و ارسال را بزنید، حال یک پیام دریافت می کنید و با کلیک روی لینک مربوطه به صفحه نصب برنامه Microsoft App منتقل می شوید، این برنامه شامل لینک تمام برنامه های مایکروسافت می شود. البته یک راه بسیار ساده تر نیاز موجود است که فقط کافی است که آوتلوک را روی اندروید یا iOS نصب کنید و حساب کاربری خود را روی آن فعال کنید. حال دستگاه اتصال پیدا کرده اند.

آموزش استفاده از قابلیت Continue on PC، ادامه وبگردی در ویندوز 10 2

در گوشی نیز باید گزینه Share را در مرورگر بزنید و گزینه Continue on PC را انتخاب کنید، اما اگر برای اولین بار از آن استفاده کنید باید اول حساب آوتلوک خود را وارد کنید. شما می توانید “Continue now” یا “Continue later” را انتخاب کنید. انتخاب “Continue Now” بلافاصله صفحه وب را بر روی کامپیوتر شما باز می کند و به شما اجازه می دهد آن صفحه را روی صفحه نمایش بزرگتر و بهتر کامپیوتر خود مرور کنید. اگر شما “Continue later” را انتخاب کنید، شما یک ورودی را در اکشن سنتر ویندوز خود مشاهده خواهید کرد، بنابراین هر زمان که برای شما مناسب باشد، می توانید روی آن یک کلیک کنید.

آموزش استفاده از قابلیت Continue on PC، ادامه وبگردی در ویندوز 10 3

نظرات خود را با ما در مورد این آموزش در میان بگذارید.

دیدگاه ها

  • ساسان ۰۷/۰۶/۱۳۹۶ :: ۰۱:۱۵

    نفهمیدم دیگه جاییکه کامپیوتر داریم چه
    نیازی به استفاده از این قابلیت داریم.

  • علیرضا ۱۱/۰۱/۱۳۹۷ :: ۰۴:۳۵

    بنظرم منظورشون اینه که اگر کامپیوتر یا لب تاب داریم و به اینتر نت یا وای فای دسترسی نداریم میتونیم از نت موبایل برای لب تاب یا کامپیوتر استفاده کنیم که من الان سر کار یه لب تاب با ویندوز ۷ دارم و دارم بدون هیچگونه حسابی یا ویندوز ۱۰ و …. استفاده میکنم و تو لب تاب وب گردی میکنم با استفاده از نت گوشی نوکیا ۶ خودم هرشب استفاده میکنم . خدا را شکر نوکیا ۶ میشه به سه طریق به لب تاب وصل شد .. کابل یو اس بی و وای فای و بلوتوث

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *