بریدگی صفحه نمایش نوکیا ۵٫۱ پلاس در سایت های رسمی نوکیا در اروپا مخفی شده است!

Nokia-5.1-Plus-display-notch-mysteriously-being-hidden-by-HMD-Global-across-Europe.jpg

این هفته HMD Global نسخه جهانی گوشی های مقرون به صرفه نوکیا X5 و X6 که در بازارهای منتخب خارج از چین به عنوان نوکیا ۵٫۱ پلاس و نوکیا ۶٫۱ پلاس عرضه خواهند شد را رونمایی کرد. با وجود این که این گوشی ها در هند معرفی شدند، این شرکت اعلام کرد که آنها وارد برخی بازارهای دیگر نیز خواهند شد.

همان طور که گفته شد، این گوشی ها وارد همه بازارها نخواهند شد، به طوری که طبق گزارش Suomimobiili.fi، حداقل در حال حاضر مردم فنلاند گوشی های نوکیا ۵٫۱ پلاس و نوکیا ۶٫۱ پلاس را دریافت نخواهند کرد، در حالی که در سایر بازارهای اروپایی (اما نه همه) نوکیا ۵٫۱ پلاس عرضه خواهد شد. ما مطمئن نیستیم که کدام بازارها چه دستگاهی را دریافت خواهند کرد، اما به دلیل قیمت بسیار رقابتی این دستگاه ها، اچ ام دی با وسواس خاصی بازارهای مورد نظر را انتخاب می کند.

به تازگی GSMArena گزارش داده که نوکیا ۵٫۱ پلاس در وب سایت اروپا Nokia.com/phones ظاهر شده است. نکته جالب توجه این است که بریدگی صفحه نمایش نوکیا ۵٫۱ پلاس در عکس های مطبوعاتی رسمی در سایت نوکیا آلمان پنهان شده و مشابه همین کار در سایر سایت های اروپایی این شرکت نیز انجام شده است؛ به جز در روسیه که در آن عکس های مطبوعاتی عادی این دستگاه که در آنها بریدگی مشاهده می شود استفاده شده است.

بریدگی صفحه نمایش نوکیا 5.1 پلاس در سایت های رسمی نوکیا در اروپا مخفی شده است! 1

هر دوی این گوشی ها گزینه ای نرم افزاری برای پنهان کردن بریدگی دارند، بنابراین HMD Global می تواند استدلال کند که این تصاویر، تبلیغات نادرستی نیستند. حالا سوالی که پیش می آید این است که چرا باید بریدگی صفحه نمایش در سایت های اروپایی نوکیا پنهان شود؟ پاسخ این سوال این است که علاقه کاربران به بریدگی به لحاظ جغرافیایی می تواند متفاوت باشد. برای مثال بر اساس یک نظرسنجی انجام شده در هند، بریدگی صفحه نمایش یک ویژگی مورد علاقه در این منطقه بوده است. با این حال شاید در اروپا علاقه کمتری به این ویژگی وجود دارد و نوکیا با این کار خواسته است به طرفداران خود نشان دهد که می توانند بریدگی صفحه نمایش این گوشی ها را بپوشانند.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *