راهنمای فروش اقساطی محصولات مای نوکیا

Installment-mynokia-top-site

راهنمای فروش اقساطی محصولات مای نوکیا

تمامی محصولات مای نوکیا را می توایند با چک یا سفته به صورت اقساطی از مای نوکیا خریداری نمایید. اقساطی کردن محصولات مای نوکیا با همکاری و سرمایه گذاری شرکت بای چک انجام می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که سود مازادی که به واسطه اقساط از مشتری دریافت می شود تماما برای شرکت بای چک منظور می شود و مای نوکیا هیچگونه دخالتی در این بخش ندارد. مای نوکیا فقط بستری فراهم کرده است تا مشتری بتواند هر محصولی که بخواهد را به صورت قسطی خریداری نماید.

روند خرید اقساطی چگونه است؟

 1. شما میتوانید خرید خود را هم با چک انجام دهید و هم با سفته. اگر قصد خرید با سفته دارید، کافی است در قسمتی که از شما شماره حساب خواسته می شود، حسابی که حقوق شما در آن واریز می شود یا حسابی که معمولاً بیشتر از آن استفاده می نمایید، را اعلام بدارید؛ بعد از آن در قسمت مشخصات دسته چک، شما می بایست این قسمت را به صورت سوری تکمیل نمایید؛ و در نهایت در قسمت توضیحات، حتماً عنوان خرید با سفته را لحاظ بفرمایید.
 2. ابتدا با مراجعه به فروشگاه مای نوکیا محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید. این انتخاب لازم نیست خیلی دقیق انجام شود شما فقط لازم است بدانید حدود مبلغی که تصمیم به خرید دارید چه مقدار است.
 3. می توانید با مراجعه به محاسبه گر اقساط که در پایین همین صفحه قرار داده شده است میزان پیش پرداخت و مبلغ ماهانه ای که باید پرداخت کنید را حساب کنید. این که چگونه این اقساط حساب می شود و یا سود ماهیانه چقدر است فرمولی است که شرکت بای چک در اختیار ما قرار داده است که در محاسبه گر آنلاین می توانید خودتان کامل حساب کنید.
 4. حال بعد از اینکه مبالغ اقساط و پیش پرداخت را متوجه شدید در صورتی که تمایل به خرید اقساطی داشتید باید فرم ثبت نام اقساطی را که در پایین همین صفحه لینک آن قرار داده شده است را پر کنید و منتظر بمانید.
 5. بعد از پر کردن فرم، تیم حقوقی بای چک حساب شما را از لحاظ گردش حساب و یا میزان برگشتی چک بررسی می کنند و نتیجه آن به شما از طریق پیامک و تماس تلفنی اطلاع رسانی می شود. همچنین در هر لحظه ای که تمایل داشتید می توانید از طریق لینک پیگیری درخواست وضعیت که در پایین همین صفحه قرار داده شده است وضعیت درخواست خود را با کد ملی خود پیگیری کنید.
 6. بعد از اینکه نتیجه درخواست شما مشخص شد و از طرف بای چک تایید شدید، از مای نوکیا با شما تماس گرفته خواهد شد تا مدارک لازم را به دفتر مای نوکیا رسانده و محصولات مورد نظر خود را دریافت کنید.
 7. قبل از مراجعه به دفتر بهتر است طی یک تماس تلفنی هماهنگ کنید که اگر محصولات مورد نظر شما در دفتر مای نوکیا موجود است مراجعه کنید.

محاسبه اقساط و میزان پیش پرداخت چگونه محاسبه می شود، چقدر سود اضافه می شود؟

 1. شما باید حداقل یک چهارم مبلغ کل فاکتور را به صورت نقد و به عنوان پیش پرداخت واریز کنید (البته مبلغ این پیش پرداخت، بصورت پیش فرض می باشد که ممکن است برای برخی از مشتریان، با توجه به سقف خرید یا میزان کارکرد حسابشان، به یک سوم نیز تغییر یابد). بالطبع در صورت تمایل شما می توانید مبلغ پیش پرداخت را بالاتر از سقف تعیین شده هم ببرید.
 2. اینکه میزان سود چقدر است بر اساس میزان پیش پرداخت و تعداد اقساط مشخص می شود و عدد ثابتی ندارد. بهتر است بر روی لینک محاسبه گر آنلاین که در پایین همین صفحه قرار داده شده است کلیک کنید و با توجه به شرایط پیش پرداخت و تعداد اقساط شما، سود و مبلغ تمام شده برای شما حساب می شود.

 

نکات مهم

 1. در صورتی که قصد خرید با سفته دارید، کافی است در قسمتی که از شما شماره حساب خواسته می شود، حسابی که حقوق شما در آن واریز می شود یا حسابی که معمولاً بیشتر از آن استفاده می نمایید، را اعلام بدارید؛ بعد از آن در قسمت مشخصات دسته چک، شما می بایست این قسمت را به صورت سوری تکمیل نمایید؛ و در نهایت در قسمت توضیحات، حتماً عنوان خرید با سفته را لحاظ بفرمایید. (ضمناً می بایست سفته به میزان کل مبلغ فاکتوری که در محاسبه گر اقساط نشان داده می شود، باشد)
 2. در صورتی که نتیجه درخواست به هر دلیلی رد شد تماس شما با مای نوکیا و اصرار بر تایید شما نتیجه ای نخواهد داشت زیرا مای نوکیا در روند تایید و رد فرم ها هیچ دخالتی ندارد و کل کار توسط بای چک انجام می شود.
 3. تا زمانی که جواب فرم شما مشخص نشده است پیگیری خود را از شرکت بای چک که اطلاعات آن در ادامه آمده است انجام دهید. بعد از اینکه جواب فرم شما مشخص شد و تایید شدید می توانید با مای نوکیا برای ارسال مدارک و دریافت محصول اقدام نمایید.
 4. در صورتی که شهرستان هستید و امکان ارسال مدارک را به صورت حضوری در دفتر مای نوکیا ندارید می توانید مدارک را از طریق پست پیشتاز برای ما ارسال نمایید.
 5. تخفیفات گوشی ها مختص خرید نقدی است. اگر قصد خرید اقساطی دارید باید قیمت بدون تخفیف گوشی را لحاظ نمایید. (این موضوع برای لوازم جانبی صدق نمی کند)

 

آیا به ازای هر ماه باید یک برگ چک بدهم؟

خیر لازم نیست به ازای هر ماه یک برگ چک به ما بدهید. شما می توانید به ازای نهایتاً هر ۳ ماه یک برگ چک استفاده کنید که در این صورت، برای تاریخ هر چک رأس گیری انجام می شود. راس گیری به این معنی است که تاریخ چک باید وسط بازه درج گردد. به عنوان مثال فرض کنید مبلغ هر قسط شما ۱۰۰ هزار تومان است برای ۲۴ ماه، شما تصمیم دارید ۸ برگ چک ۳ ماهه به ما بدهید. مبلغ هر چک شما می شود ۳۰۰ هزار تومان. اما تاریخ چک اول، یک ماه و نیم بعد از تاریخ شروع است نه سه ماه بعد که ما نیز ۱۵ روز فُرجه به آن اضافه می نماییم. مثلا اگر امروز ۱ شهریور است، تاریخ چک اول شما می شود ۱ آبان و تاریخ چک بعدی می شود ۳ ماه بعد یعنی ۱ بهمن و به همین ترتیب ۳ ماه به ۳ ماه تاریخ چک ها تعیین می شوند. راس گیری به این دلیل انجام می شود که نه شما مشتری عزیز و نه شرکت سرمایه گذار متضرر نشوند به همین دلیل تاریخ چک را وسط بازه زمانی در نظر می گیریم.

در صورتی که بعد از خواندن مطلب بالا هنوز سوالی برای خرید اقساطی دارید می توانید از طریق زیر با ما تماس بگیرید:

تماس با مای نوکیا: ۴۴۸۱۱۰۹۲-۰۲۱ (آقای رستمی)

برای پیگیری فرم ارسالی و یا سوال در رابطه با تایید و رد شدن فرم خود می توانید با شرکت سرمایه گذار بای چک تماس بگیرید:

تماس با واحد حقوقی (بای چک): ۸۸۶۴۱۹۶۵-۰۲۱

 

فرم ثبت نام اقساط

محاسبه گر اقساطپیگیری وضعیت درخواستورود به فروشگاه مای نوکیا

راهنمای فروش اقساطی محصولات مای نوکیا
راهنمای فروش اقساطی محصولات مای نوکیا 1

راهنمای فروش اقساطی محصولات مای نوکیا تمامی محصولات مای نوکیا را می توایند با چک یا سفته به صورت اقساطی از مای نوکیا خریداری نمایید. اقساطی کردن محصولات ما

Editor's Rating: