تماشا کنید: آزمایش دوام نوکیا ۶٫۱؛ آیا نتیجه بی نظیر نسل قبلی تکرار می شود؟!

Zack-Nokia-61

Zack یا همان JerryRigEverything یکی از معروف ترین شخصیت های دنیای موبایل در یوتیوب است که به انجام شکنجه های منحصر به فردش روی گوشی های مختلف مشهور است. اواخر سال گذشته Zack گوشی های جدید نوکیا را دستگاه هایی با مقاومت بسیار بالا معرفی کرد و اعلام کرد که نوکیا ۶ بادوام ترین دستگاه سال ۲۰۱۷ بوده است. چند روز قبل او فبلت نوکیا ۷ پلاس را آزمایش کرد که باز هم از کیفیت بالای این دستگاه شگفت زده شد و حالا نوبت به برادر کوچکتر آن، یعنی نوکیا ۶٫۱ رسیده است.

نوکیا ۶٫۱ لقب جانشین نوکیا ۶ را یدک می کشد و بسیاری از طرفداران نوکیا انتظار دارند این گوشی نیز همانند نسل پیشین خود استحکام فوق العاده ای داشته باشد. حالا Zack با آزمایش های بی رحمانه خود به دنبال ثابت کردن این موضوع بوده است. بدنه نوکیا ۶٫۱ همانند نسل قبلی این گوشی، از یک بلوک یکپارچه آلومینیوم سری ۶۰۰۰ ساخته شده است که در ظاهر استحکام بسیار بالایی دارد. صفحه نمایش آن نیز با پوششی از گوریلا گلس ۳ محافظت شده است. حالا وقت آن رسیده که دوام این گوشی را در عمل بسنجیم:

همان طور که مشاهده کردید، او در این ویدیو نوکیا ۶٫۱ را زیر سخت ترین تست های شکنجه مانند خم کردن، سوزاندن، خراش و… قرار داد. این گوشی در بیشتر آزمایش ها همانند نسخه اول نوکیا ۶ ظاهر شد و در تست خم شدن نشان داد که این دستگاه همچنان به سادگی قابل خم کردن نیست و می تواند از سخت ترین شکنجه ها جان سالم به در ببرد.

نظر شما در مورد این آزمایش چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *