دلیل تغییر مکان دفتر اصلی HMD Global از زبان مدیر ارشد تولید این شرکت

HMD-Global-logo

در روز گذشته در خبری به اطلاع شما رساندیم که شرکت HMD Global دفتر اصلی خود در Nokia Campus را ترک کرده و به دفتر جدیدی که در فاصله تنها چند کیلومتری از دفتر قبلی واقع شده، نقل مکان کرده است. تا امروز دلیل جابجا شدن اچ ام دی مشخص نشده بود و ما نمی دانستیم که آنها به چه علتی دفتر قبلی خود را ترک کرده اند، ولی حالا این شرکت در مورد این کار خود روشنگری کرده است.

یوهو سارویکاس به عنوان مدیر ارشد تولید در اچ ام دی گلوبال که رابطه بسیار خوبی با طرفداران گوشی های نوکیا دارد، امروز در حساب توییتر خود دلیل تغییر مکان دفتر اصلی این شرکت را توضیح داده و عنوان کرده که با توجه به گسترش فعالیت های آنها، دفتر قبلی فضای کمی برایشان داشته و به همین علت آنها تصمیم گرفته اند جای بزرگتری را برای فعالیت انتخاب کنند.

گوشی نوکیا شما یک آدرس جدید در پشت خود خواهد داشت. ما برای سرعت بخشیدن به رشد خود به فضای بیشتری نیاز داشتیم و به همین علت مقر اصلی ما به دفتر بزرگتری منتقل شد. با این حال، البته هنوز در اسپو فنلاند هستیم.

— Juho Sarvikas (@sarvikas) November 2, 2018

توضیحات سارویکاس نشان می دهد که هیچ دلیل نگران کننده ای در پشت جابجایی دفتر HMD Global نبوده و آنها به دنبال شتاب دادن به روند رشد گوشی های نوکیا هستند که احتمالا در آینده نتیجه این اقدامات را مشاهده خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *