ثبت نام

اندروید ۸ احتمالا با نام نهایی Orellete معرفی خواهد شد!

android-o-hero

با رونمایی از O، سيستم عامل گوگل ۸ ساله خواهد شد و پس از تکامل بسیار، این نرم افزار موبایل در حال حاضر قابل استفاده تر و پیشرفته تر از هر زمان دیگری شده است. همانند گذشته، امسال نیز گمانه زنی های زیادی روی نام در نظر گرفته شده برای این نسخه از سیستم عامل گوگل صورت گرفته و تا کنون نام های زیادی در مورد آن ادعا شده است. در روز گذشته، خبری منتشر شد که ادعا می کرد نام رسمی نسخه بعدی اندروید، Oreo خواهد بود، اما اطلاعات جدید نشان می دهند که احتمالا نام اندروید ۸، Orellete خواهد بود.

بهتر است در ابتدا به این نام نگاهی بیندازیم. Orellete یک شیرینی سرخ شده با پوشش شکر است که عمدتا در بخشی از اسپانیا و فرانسه مورد استفاده قرار می گیرد.

این خبر جدید از سوی یک منبع ناشناخته است که اطلاعات را به Cliff Wade داده است. شما ممکن است Cliff Wade را بشناسید، او مدیر پشتیبانی از مشتریان Nova Launcher است.

همان طور که گفته شد، شایعات پیرامون نام نسخه بعدی اندروید بسیار شدت گرفته است. برای مثال به غیر از دو نامی که عنوان شد، منابع دیگر به نام های Oatmeal Cookie یا Octopus نیز اشاره داشته اند که البته احتمال آن ها بسیار کمتر است.

انتظار می رود این نسخه از اندروید امروز معرفی شود و طبق روال پیشین، پس از مدت کوتاهی در دسترس سازندگان گوشی های هوشمند قرار بگیرد. با توجه به این که نوکیا از نسخه خالص اندروید استفاده می کند، کاربران گوشی های نوکیا می توانند امیدوار باشند که از اولین کسانی باشند که این به روز رسانی بزرگ را دریافت می کنند.

به نظر شما در نهایت کدام یک از این نام ها برای اندروید ۸ در نظر گرفته خواهد شد؟

منبع :
GOANDROID

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi