تماشا کنید: ویدیو لو رفته از نوکیا ۸ و یک میان رده دیگر

Nokia8 + 7

ایوان بلس (Evan Blass) یا همان Evleaks مشهور، اخیراً ویدیو جدیدی از تلفن های نوکیا را در حساب کار بری خود در Vimo قرار داد که پس از مدت کوتاهی سریع آن را حذف کرد با این حال این فیلم خیلی سریع در فضای مجازی پخش شد و توجه کاربران را به خودش جلب کرد. در این ویدیو ۴ تلفن نمایش داده می شوند و دو مورد از آن ها که نوکیا ۳ و ۵ هستند به سادگی قابل تشخیص اند اما موضوع در مورد ۲ تلفن دیگر کمی متفاوت است. در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از آن ها، دارای دو لنز می باشد و طراحی آن، ما را به یاد یکی از طرح های فاش شده از نوکیا ۸ می اندازد. این تلفن بسیار شبیه طرح هایی است که پیش تر آن را به عنوان پرچمدار نوکیا با اسم نوکیا ۹ می شناختیم. همچنین تلفن جدید دیگری با دولنز در کنار این تلفن قرار دارد که با توجه به مدل لنز دوربین و محل قرارگیری فلش آن به نظر نمی رسد نوکیا ۶ باشد، ممکن است این تلفن همان نوکیا ۷ باشد که پیش تر در اخبار از آن یاد شده بود.

همانطور که در خبر گذشته خواندید، کمپانی HMD علامت تجاری ۴ تلفن همراه جدید را در روپا ثبت کرده است. همچنین پیش تر در خبری از مشاهده ۳ تلفن جدید در روسیه با شماره مدل های TA-1013 / TA-1040، TA-1007 / TA-029 ، TA100 گفتیم که پیش تر دیده نشده بودند.

براساس اخبار به دست آمده، HMD قصد دارد در سال ۲۰۱۷، ۷-۶ تلفن هوشمند اندرویدی عرضه کند که تا کنون سه مورد از آن ها که نوکیا ۳، ۵ و ۶  هستند رونمایی شده اند، پس می توان حدس زد که تا پایان سال ۳ یا ۴ تلفن همراه دیگر هم معرفی و عرضه خواهند شد.

در زیر می توانید ویدیو درز شده توسط ایوان بلس را مشاهده کنید:

دیدگاه ها

 • حسین ۲۷/۰۲/۱۳۹۶ :: ۰۷:۵۳

  حاشیه ها ک سر جاشونن

 • omid ۲۷/۰۲/۱۳۹۶ :: ۲۱:۵۸

  بسیار ب درد نخور.همشون شبیه همن ک.

  • محمد ۲۸/۰۲/۱۳۹۶ :: ۱۱:۴۳

   من که هنوزم به نوکیا اعتماد دارم
   بنظرمن باید صبر کرد ببینیم در اینده چی میشه

  • Ali ۲۹/۰۲/۱۳۹۶ :: ۰۰:۳۴

   نه محصولات بقیه شرکتا خیلی با هم فرق دارن اینا هم به همونا رفتن :/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *