ثبت نام

برنده خوش شانس جشنواره تابستانی مای نوکیا مشخص شد!

Summer-festival-prize-2

مای نوکیا در همین مدت کم حضورش در دنیای مجازی جشنواره های زیادی به بهانه های مختلف برگزار کرده است. آخرین جشنواره مای نوکیا که در تاریخ ۳۱ تیر به اتمام رسید، با عنوان جشنواره تابستانی اجرا شده بود. اگر می خواهید برنده خوش شانس این جشنواره را بشناسید ادامه مطلب را از دست ندهید.

قرار بود که در مدت زمان جشنواره تابستانی بین کسانی که از تاریخ ۲۱ تیر تا ۳۱ تیر خریدی از فروشگاه مای نوکیا داشته باشند قرعه کشی انجام شود و به برنده آن یک عدد گوشی نوکیا ۳۳۱۰ اهدا شود. افراد زیادی در این جشنواره شرکت کردند ولی متاسفانه فقط یک نفر می تواند برنده جشنواره تابستانی مای نوکیا باشد.

خانم گلناز شعبانی ساکن تهران با خرید یک عدد نوکیا ۶ در روز آخر جشنواره توانست این قرعه را به نام خود کند و برنده خوش شانس ما باشد. با ایشان از دفتر مای نوکیا تماس گرفته شد و به زودی یک عدد نوکیا ۳۳۱۰ زرد رنگ برای ایشان ارسال می شود.

پرونده جشنواره تابستانی مای نوکیا بسته شد و احتمالا به این زودی شاهد جشنواره جدیدی نخواهید بود. هم اکنون گوشی های نوکیا ۳ و نوکیا ۵ به مدت محدودی شامل تخفیف ۵۰ هزار تومانی شده اند که می توانید اکنون برای خرید آنها اقدام کنید.

برای اطلاع از جشنواره های مای نوکیا و تخفیف های لحظه ای، شبکه های اجتماعی مای نوکیا را از دست ندهید.

کانال تلگرام: http://t.me/mynokia

صفحه اینستاگرام مای نوکیا: http://instagram.com/mynokiair

برای خرید گوشی نوکیا به فروشگاه مای نوکیا مراجعه کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi