موزو از دو کاور جدید برای نوکیا ۸ رونمایی کرد

Mozo-Nokia-8-sammal

احتمالا بسیاری از شما با شرکت فنلاندی موزو آشنایی دارید، شرکتی که پیش از این نیز قاب ها و کاورهای بسیار باکیفیت و جالبی را برای گوشی های لومیا تولید می کرد. این شرکت چند ماه قبل، دوباره حمایتش از هموطن خود را اعلام کرد و اظهار داشت که به زودی محصولات جانبی گوشی های اندرویدی نوکیا را نیز به سبد محصولات خود اضافه خواهد کرد.

موزو تا کنون از قاب ها و کاورهای متنوعی برای گوشی های نوکیا رونمایی کرده و حالا از دو کاور جدید دیگر برای نوکیا ۸ پرده برداشته است. این دو کاور جدید فوق العاده باریک هستند و قرار دادن آنها روی گوشی بسیار ساده است.

کاورهای جدید موزو از پلی کربناتِ پوشیده شده با پارچه sammal ساخته شده اند که حس بسیار خوبی را به کاربر القا می کنند. این کاورها در دو رنگ خاکستری تیره و روشن در دسترس قرار خواهند گرفت. با توجه به تصاویر منتشر شده، این قاب ها در  کم کردن لغزندگی نوکیا ۸ شما کمک می کنند و استفاده از آنها حس اطمینان بیشتری در استفاده از گوشی به شما القا خواهد کرد.

خبر خوب برای شما کاربران عزیز مای نوکیا این است که در آینده ای نزدیک، تمامی محصولات موزو برای گوشی های نوکیا در فروشگاه مای نوکیا موجود خواهند شد و شما در ایران نیز به محصولات باکیفیت این شرکت دسترسی پیدا خواهید کرد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • nooshzad ۲۲/۱۱/۱۳۹۶ :: ۱۰:۰۹
    0 0

    چه عجب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *