بیلد جدید دیگری از اندروید اوریو بتا برای نوکیا ۲ منتشر شد

nokia 2 Oreo2

نوکیا ۲ تنها دستگاه شرکت HMD است که در حال حاضر اندروید ۷ نوگت را اجرا می کند و هنوز موفق به دریافت اندروید اوریو نشده که دلیل آن، شاید استفاده از سخت افزار ضعیف و نسخه معمولی اندروید (به جای اندروید Go) باشد. در حقیقا هیچ راهی وجود ندارد که شرکت ها بتوانند اندروید Go را به صورت OTA برای یک دستگاه اجرا کننده اندروید معمولی ارسال کنند، بنابراین اچ ام دی مدت ها قبل اعلا کرد که آنها قصد دارند بخش های ار اندوید ۸٫۱ Go را به نوکیا ۲ بیاورند و برای آن بهینه سازی کنند که شاید همین موضوع دلیل اصلی تاخیر در انتشار اندروید اوریو برای این گوشی بوده است.

فرایند آزمایش بتا اندروید ۸٫۱ در ۱۹ ژوئن برای نوکیا ۲ آغاز شده است و با به روز رسانی جدیدی که امروز برای آن منتشر شد، این روند همچنان به قدرت ادامه دارد. این به روز رسانی ۱۳۵۴ مگابایت حجم دارد و همچنین پچ امنیتی اکتبر را به ارمغان آورده است.

بیلد جدید دیگری از اندروید اوریو بتا برای نوکیا ۲ منتشر شد 1

همانطور که مشاهده می شود، زمان زیادی نیاز است تا اندروید ۸٫۱ برای نوکیا ۲ آماده شود، ولی خوشبختانه اچ ام دی در گوشی های رده پایین بعدی خود مانند نوکیا ۱ و ۲٫۱ از اندروید Go استفاده کرده تا این مشکلات را کاهش دهد. با این حال به نظر می رسد دیگر زمان زیادی تا انتشار رسمی اندروید اوریو برای نوکیا ۲ باقی نمانده است.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *