بیلد جدید اندروید P بتا (پیش نمایش توسعه دهنده ۳) برای نوکیا ۷ پلاس منتشر شد

android-p-nokia-7-plus

نوکیا ۷ پلاس تنها گوشی نوکیا و یکی از معدود دستگاه های موجود در بازار است که عضو برنامه پیش نمایش توسعه دهنده گوگل برای اندروید P است. پس از گذشت یک ماه از انتشار بیلد پیش نمایش توسعه دهنده ۲ اندروید P برای نوکیا ۷ پلاس، حالا امروز نوکیا موبایل نسخه جدیدی از اندروید P بتا را برای این گوشی عرضه کرده است.

این به روز رسانی جدید، بیلد پیش نمایش توسعه دهنده ۳ اندروید P بتا را برای نوکیا ۷ پلاس به ارمغان آورده و برای تمام دارندگان این گوشی که پیش از این برای دریافت نسخه بتا اندروید P ثبت نام کرده بودند در دسترس قرار گرفته است. این به روز رسانی دارای شناسه V3.110 بوده و به صورت OTA منتشر شده است.

بیلد جدید اندروید P بتا (پیش نمایش توسعه دهنده 3) برای نوکیا ۷ پلاس منتشر شد 1

در حال حاضر اندروید P بتا برای دستگاه های نوکیا ۷ پلاس با شماره مدل های TA-1046، TA-1055 و TA-1062 عرضه شده است و تنها نسخه چینی این گوشی هنوز قادر به دریافت و آزمایش این نسخه از سیستم عامل اندروید نیست. البته مدتی قبل خبری منتشر شد که ادعا می کرد اندروید P بتا به زودی در دسترس نسخه چین گوشی های نوکیا، شامل نوکیا ۶٫۱، ۷ پلاس و ۸ سیروکو نیز قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که برنامه پیش نمایش توسعه دهنده گوگل با برنامه Nokia Beta Labs متفاوت است و ممکن است با دریافت نسخه های پیش نمایش توسعه دهنده، مشکلاتی گریبان گیر دستگاه شما شود.

آیا شما نیز نوکیا ۷ پلاس خود را به اندروید P به روز رسانی کرده اید؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Amin ۲۷/۰۴/۱۳۹۷ :: ۱۲:۴۳

    سلام
    من دیشب آپدیت کردم، این قسمت دکمه پایین (نویگیشن) مثل قبل هست هنوز و هیچ گزینه ای هم نیست ک بخوام تغییرش بدم

  • Amin ۲۷/۰۴/۱۳۹۷ :: ۲۲:۰۷

    اینجا کلا کسی جواب نمیده!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *