نسخه ای جدیدی از نوکیا ۶ در چین دیده شد

nokia-6-colours-black-mwc-2

همانطور که می دانید سرانجام روز یک شنبه انتظار ها به پایان رسید و نوکیا به صورت رسمی به بازار گوشی های هوشمند بازگشت. نوکیا در جریان رویداد MWC 2017 از محصولات و خدمات جدید خود رونمایی کرد. این شرکت در این رویداد از نسخه ی جهانی نوکیا ۶ نیز پرده برداشت و این نوید را به دوستداران این کمپانی داد که این دستگاه به زودی وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

اگر اخبار پیرامون این شرکت را در روزهای اخیر دنبال کرده باشید حتما می دانید که نوکیا برای این تلفن همراه خود دو نسخه با کمی تفاوت را در نظر گفته است، اولین نسخه که نمونه معمولی بوده و در رنگ های متنوع تولید می شود دارای یک رم ۳ گیگابایتی به همراه ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی است و نمونه ویژه آن که در رنگ سیاه آرته تولید است رمی برابر با ۴ گیگابایت دارد و یک حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی برای آن در نظر گرفته شده است.

نسخه ای جدیدی از نوکیا 6 در چین دیده شد 1

حال با کمال تعجب ساعاتی پیش نسخه ای از گوشی نوکیا ۶ در چین دیده شده است ک برخلاف نسخه هایی که در کنفرانس معرفی شده اند دارای رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی است و با قیمتی معادل ۲۴۵ دلار یعنی ۳۲ دلار ارزان تر از نسخه آرته به فروش می رسد. تفاوت دیگر این نسخه نداشتن تراشه NFC نسبت به نسخه آرته است.

نسخه ای جدیدی از نوکیا 6 در چین دیده شد 2

جالب است بدانید که پیش فروش این نسخه از دو روز گذشته در وبسایت JD به صورت رسمی آغاز شده و تا به حال ۸۷۶۵۹ نفر برای خرید آن درخواست داده اند، طبق گفته این فروشگاه عرضه این نسخه از روز ۷ مارس آغاز خواهد شد. با استفاده از این لینک می توانید صفحه فروش این نسخه را مشاهده کنید.

نظر شما در رابطه با این نسخه چیست؟

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *