نوکیا ۸٫۱ از ۱۴ ژانویه با قیمت ۳۹۹ یورو در اروپا در دسترس خواهد بود

nokia-8.1-ensituntumat-18

دیروز پس از هفته های شایعه، Nokia Mobile در دوبی به طور رسمی از گوشی جدید خود با نام نوکیا ۸٫۱ پرده برداری کرد. نوکیا ۸٫۱ با بهره گیری از تراشه جدید اسنپ دراگون ۷۱۰ قرار است جانشینی برای پرطرفدارترین گوشی اندرویدی نوکیا، یعنی نوکیا ۷ پلاس باشد و حال باید ببینیم آیا فروش بالای ۷ پلاس برای این گوشی تکرار خواهد شد یا خیر.

نوکیا ۸٫۱ اول در خاورمیانه، سپس در اروپا

در رویداد دیروز در دوبی، نوکیا موبایل اعلام کرد که نوکیا ۸٫۱ از اوایط ماه جاری (دسامبر) در بازارهای خاورمیانه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت، ولی این شرکت به جز قیمت، هیچ جزئیات دیگری از عرضه این گوشی در سایر بازارها ارائه نکرد.

نوکیا 8.1

اکنون وب سایت TheVerge گزارش داده است که نوکیا ۸٫۱ اولین گوشی نوکیا برای سال ۲۰۱۹ در اروپا خواهد بود و این گوشی به طور دقیق، از ۱۴ ژانویه با قیمت ۳۹۹ یورو در بازارهای اروپا، و ۳۷۹٫۹۹ پوند در انگلستان عرضه خواهد شد. طبق معمول، قیمت ها در اتحادیه اروپا بسته به نوع کشور متفاوت است، بنابراین در برخی از بازارها قیمت این دستگاه کمی بالاتر یا پایین تر از این قیمت اعلام شده خواهد بود.

خوشبختانه به نظر می رسد خاورمیانه اولین منطقه ای در دنیا خواهد بود که نوکیا ۸٫۱ در آن موجود خواهد شد، بنابراین ما نیز در ایران خیلی زود باید منتظر از راه رسیدن این گوشی جذاب و قدرتمند باشیم.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *