افشای رندر مطبوعاتی جدیدی از نوکیا ۹ PureView

Nokia-9-render-feat

اکنون که بیش از یک هفته از آخرین خبر مربوط به پرچمدار آینده فنلاندی ها، یعنی نوکیا ۹ PureView گذشته، وب سایت ۹۱mobiles.com این سکوت را شکسته است و رندر مطبوعاتی جدیدی از پرچمدار دوربین محور نوکیا را فاش کرده است.

رندر جدیدی که امروز منتشر شده، هیچ چیز جدیدی را نشان نمی دهد و تنها به ما این اجازه را می دهد که نگاهی دقیق تر به نوکیا ۹ PureView و ظاهر بخش های مختلف آن داشته باشیم. بر اساس این عکس ها، نوکیا ۹ PureView به احتمال زیاد طراحی متشکل از شیشه و فلز مشابه با چیزی که HMD با نوکیا ۸ سیروکو به جهان معرفی کرد را دارا خواهد بود.

رندر مطبوعاتی جدیدی از نوکیا 9 PureView

این دستگاه طراحی کلاسیک قابل قبولی دارد و حاشیه های اطراف نمایشگر آن تقریبا استاندارد هستند، اما واضح است که از لحاظ زیبایی شناسی، نوکیا ۹ ممکن است در سایه شایعات پیرامون نوکیا ۶٫۲ که گفته می شود از یک نمایشگر تمام صفحه با حفره دوربین بهره خواهد برد، قرار بگیرد.

تمام شایعات یک سال اخیر اشاره به این دارند که نوکیا ۹ PureView یک دستگاه دوربین محور خواهد بود که در پشت خود به پنج لنز دوربین مجهز است. Nokia Mobile برای تاریخ ۵ اسفند در جریان کنگره جهانی موبایل در بارسلونا رویدادی اختصاصی را برنامه ریزی کرده است که انتظار می رود در آنجا سرانجام این گوشی منحصر به فرد به صورت رسمی رونمایی شود. نوکیا ۶٫۲ و همچنین نسخه جدید نوکیا N9 نیز از دستگاه هایی هستند که احتمال معرفی آنها در این رویداد وجود دارد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • زاغی ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ :: ۰۱:۰۰

  کاش این دایره های بخش دوربین برروی یک سکوی زیباوبه شکل یک اسلحه کمری شش لول روولورطوری که ازروبرو به آن نگاه کنی،قرارمی گرفت!آنوقت ازلحاظ سر وشکل چقدرزیبامیشد!در ضمن زمانیکه شرکتهایی مثل سونی وسامسونگ وآیفون قدرت دوربینشون ۸تا۱۰مگاپیکسل بود، نوکیاقدرت دوربینی که آن زمان اپتیکال وپیورویوبود ۴۱مگاپیکسل بودحالاکه سونی قدرت دوربینش ۵۲مگاپیکسل شده،پس نوکیاباهمکاری لایت ویا زایس قدرت دوربینش را ببره بالای ۱۵۰مگاپیکسل

  • زاغی ۱۹/۱۱/۱۳۹۷ :: ۱۲:۲۷

   منظورم ازاین طراحی به شکل اسحله روولوربرای بخش ظاهری شش روزنه عدسی دوربین به شکل اسلحه کمری شش لول بایک میلیمتربرآمدگی که ازروبرودیده بشه معنا ومفهومش این هست که نوکیادربخش دوربین این گوشی آنقدرقدرتمنده که همه دوربین های قوی را به دوئل ورویارویی دعوت میکنه ودربحث دوربین مبارز می طلبه!

 • زاغی ۱۸/۱۱/۱۳۹۷ :: ۰۱:۱۶

  یقین دارم که شرکت نوکیانسخه های بعدی و ارتقاء یافته نوکیا۹رابایک فاصله کوتاه بعداز اینکه رونمایی کرددردویاسه سایزابعادبزرگتروباتراشه ۸۵۵ارائه خواهدکردکه امیدواریم بزرگترینش از لحاظ ابعادبدنه یه گوشی باتری محورقوی بایک باتری مثلابالای۷ تاهشت ۸۰۰۰میلی آمپرباشه با یه هفته شارژمداوم در استفاده های سنگین ودر هرشرایط سخت باشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *